08.08.2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 08.08.2017-8:56 A-A+
aeyuboglu@milliyet.com.tr
TÜM YAZILARI

SİVASLI CINDY, SİVAS’TAN NE KADAR PARA İSTEDİ?Sivas’ın iki büyük ve ünlü caddesinden bir olan İstasyon Caddesi’nde turluyoruz.

Hadise adlı bir mağazanın önünden geçerken birden şarkıcının da Sivaslı olduğu aklıma geldi. Beni Sivas’a davet eden ekipten biri de vardı yanımızda. Bunun üzerine, “Hadise’yi niye getirmediler acaba Sivas’a?” diye sordum ona... Arkadaşın verdiği yanıt şu oldu:

“Sivaslı Cindy diye ün yapan Tülin Şahin’i getirmek istedi Sivasspor’un sponsoru Demir Grup. Şahin, altına spor ayakkabı, blucin, üzerine Sivasspor forması giyip, sponsorluk imza töreni ve Serkan Kaya’yı sunmak için vergiler hariç 120 bin TL istediğine göre, Hadise uçardı herhalde.”

Serkan Kaya’nın stadyumdaki playback konser için aldığı parayı da yazayım ki, ‘Sivaslı Cindy’nin istediği paranın yüksek olup-olmadığını mukayese edebilin. Demir Grup’un 75 bin TL ödediği Kaya, aynı akşam Bodrum Günay’da sahne alacağı için prodüktörü Polat Yağcı şarkıcıya özel uçak kiraladı. Aldığı paranın bir kısmı özel uçak kirasına gitti yani. Şahin, hemşehrilerinin hatırına olsa gerek ücretini 50 bin TL’ye çekti, ama memleketinin takımına destek olmak için 4 milyon TL harcayan Hamit Demir, Sivaslı Tülin Şahin’in indirimli fiyatını yüksek buldu ve kabul etmedi.

‘KALBİMDEKİ DENİZ’ EKİBİ TATİLDEN ERKEN DÖNDÜ!

‘Yaz tatili’ne çıkan dizilerden bir kısmı için tatil erken bitti. FOX’un sevilen dizilerinden ‘Kalbimdeki Deniz’ bunlardan biri. 9 Eylül’de ekrana gelecek 35’inci bölümün çekimine başlayacak ekip, setten önce yemekte buluştu. Beyoğlu 7. Sanat Ocakbaşı’ndaki davette  Kutsi ve Yeşim Ceren Bozoğlu hariç tüm ekip vardı.

Kutsi, konser için gittiği Konya’dan dönüp, yemeğe katılacaktı. Ancak ben ayrıldığımda oyuncu henüz ortada yoktu. Bozoğlu ise 15 yıllık köpeği öldüğü için yastaydı ve o yüzden yemeğe katılmadı.

Oyunculardan Hazal Adıyaman’ın doğum gününün kutlandığı yemekte, 12 Ağustos’ta iş adamı Tarık Şarlıgül’le Esma Sultan’da dünyaevine girecek Zeynep Aydemir, çekimler yüzünden Şeyseller’de yapacakları balayını beş günde tamamlayacaklarını söyledi.

YUNUS GÖKSU NİŞANLANDI

İBB Medya A.Ş. Genel Müdürü olan arkadaşım Yunus Göksu, cumartesi akşamı evlilik yolundaki ilk adımı attı. Göksu ile Kübra Gül’ün nişan törenine davetliydim. Ancak Sivas seyahatim nedeniyle katılamadım. Nikahta yanlarında olmak ümidiyle Göksu-Gül çiftini tebrik ediyorum.

GÜNÜN SÖZÜ

Sevgili nasıl olmalı? Dayanılmaz olduğun zamanlarda bile sana dayanmalı. (Mevlana)

Bilgi YarışmasıDünyanın kendi etrafında dönmesinden hangisi oluşur?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.