08.02.2018 10:09 | Son Güncelleme:

Siyah İnci 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Siyah İnci 19. bölümü ile oldukça heyecanlı bir bölüme sahne oldu. Siyah İnci yeni bölümde Kenan, Hazal'ı hayal kırıklığına uğrattı ve ortalık karıştı. Peki Siyah İnci 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Perşembe akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Siyah İnci yeni bölümü heyecan dolu. Siyah İnci yeni bölüme Kenan'ın Hazal'ı hayal kırıklığına uğratması damga vurdu. Peki Siyah İnci 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SİYAH İNCİ 20. BÖLÜM FRAGMANI

Siyah İnci 20. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

SİYAH İNCİ 19.BÖLÜMDE NELER OLDU?

 Vural, Kenan'dan kurtulmuş olmanın mutluluğuyla kahvaltı ederken, bir anda çıkagelen Kenan'ı görünce ne yapacağını bilemez. Sinirden ateş püsküren Vural, Gencer'den bunun hesabını sorar.

Defne elindeki delillerle Demiroğlu ailesinden istediğini alacağından emindir. Sinan ve Vural Defne'nin sunduğu deliller karşısında deliye dönerler. Ebru hayalini kurduğu hayata sahip olduğunu düşünürken Defne'nin onu gerçeklerle yüzleştirmesinden hoşlanmaz. İnandığı gerçeklerle Sinan'a sahip olduğunu düşünen Ebru, Sinan'ın söyledikleri karşısında hayal kırıklığını uğrar. Tüm olanlar karşısında asla yılmaya Ebru yeni planlarını kurmuştur bile. 

Irmak, Kenan'ın çocuklara düşkünlüğünü farkındadır. Hastalığından dolayı hep endişesi olan Irmak, doktorunun söylediklerinden sonra aldığı kararla herkesi şaşkına çevirir. Hazal ve Kenan düğün hazırlıkları için tekneyi ayarlamışlardır. Hazal'ın anne ve babasını evlendirmek dışında kendi içinde yaşadığı başka bir heyecanı daha vardır. İçten içe Kenan'ın da ona karşı eski sevgisinin devam ettiğini düşünen Hazal, Kenan'ın onun hayatındaki yönlendirmesinden sonra hayal kırıklığına uğrar. Bu hayal kırıklığıyla çılgına dönen Hazal, ondan beklenmeyen bir şey yapar.

Bu habere ifade bırak
  • 1Mutluyum
  • 1Şaşkınım
  • 2Kararsızım
  • 2Kızgınım
  • 1Üzgünüm
Toplam Oy7