12.10.2017 11:08 | Son Güncelleme:

Siyah İnci 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Siyah İnci 3. son bölümü ile dün akşam izlendi. Star TV ekranlarının çiçeği burnunda dizisi Siyah İnci'nin 3. son bölümünde Hazal, Vural'a karşı koyabildi mi yoksa onunla evlenmeyi kabul mü etti? Siyah İnci 4. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Siyah İnci 3. bölümde Hazal'ı zor bir karar bekliyor. Vural'ın gücünün farkına varan Hazal ne yapacak? Siyah İnci yeni bölümde Hazal, Vural ve Kenan üçgeninde neler yaşanacak? Siyah İnci Perşembe akşamları Star TV ekranlarında izlenebiliyor.

Hazal , Vural'ın gücünün ve yapabileceklerinim sınırı olmadığını kendisinden kolay vazgeçmeyeceğini anlamıştır. Tek çaresi Kenan'dan ayrılmaktır . 

Vural'ın Kenan'a zarar vermesinden korkar. Kenan'ın da herşeyi öğrendiği taktirde Vural'ı yaşatmayacağını bilir. Sevdiği adamı korumak için içi parçalansa da ayrılır Kenan'dan ... 

Kenan hayatının en büyük yıkımını yaşar. Hazal'ın ondan vazgeçmiş olmasına inanmak istemez. İkilinin ayrılığı en az Vural kadar Ebru ve Halil'i de sevindirmiştir. Halil, Hazal'ı, Vural'la evlendirmenin Demiroğullarına dünür olmamın derdine düşmüştür. Ebru ise Kenan'la arasın da hiç bir engel kalmadığını düşünerek Hazal'ın yerini alacağı günün hayalini kurmaktadır . 

Vural'ın tek isteğidir Hazal'la evlenmek. Annesi Canan bu evliliğe karşı çıksada oğlunun vazgeçmeye niyeti yoktur. Hazal'ı ikna etmek Ebru ve Halil'e düşer bir yandan da üstü kapalı pazarlığı sürdürürler. Melek ise kızında ki bu ani değişim karşısında şaşkındır. Ama Hazal'ın Kenan'ı yarı yolda koyacağının da ihtimalini veremez ama yanılır. 

Hazal, Vural Demiroğlu ile evlenmeyi kabul eder
Terk edildiğinden beri bir türlü toparlanamayan Kenan, Hazal'ın, Vural'la evleneceğini duyunca dünyası bir kez daha başına yıkılır... Sevdiği kadının kendisini para için terk ettiğini düşünür Kenan. Hazal bir kefen gibi geçirir gelinliği üstüne. Kendi nikahına değil bir cenaze'ye gidiyordur sanki...

Hazal ve Kenan 'ın ölümsüz aşklarının cenaze törenine ....

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0