20. yıl sürprizi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP Genel Başkanlığı koltuğuna oturuşunun 20. yılında sürprizle karşılaştı. Özel Kalem Müdürü Murat Çelik, Bahçeli’ye şiir yazarken, 20. yıl özel videosu hazırlandı.

20. yıl sürprizi

MHP’nin kurucu lideri Alparslan Türkeş’in vefatının ardından 6 Temmuz 1997’de MHP Genel Başkanlığı koltuğuna oturan Bahçeli, görevi başında 20. yılını kutladı. Bahçeli 20. yıl anısına Başkanlık Divanı, MYK ve milletvekillerine köstekli saat hediye etti. Başta MHP Genel Merkezi ve TBMM özel kalem müdürleri, yöneticiler, milletvekilleri ve tüm çalışanlar ise 6 Temmuz’dan itibaren sosyal medyada 20. yıl rüzgarı estirdi. Bahçeli ile özel anları içeren fotoğraflar sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Bahçeli için binlerce kişin yorum yaptığı, “şanla şerefle kutlu 20 yıl” başlıklı hashtag açılırken, özel videolar hazırlandı. Bu videolardan birinde ise Özel Kalem Müdürü Murat Çeliker şiirli sürpriz yaptı. Müziğini Volkan Sönmez’in yaptığı videoda Çeliker’in şiiri Alper Aktaş tarafından seslendirildi.
‘Allah görür’
Şiirde Bahçeli için, şu dizelere yer verildi:
“Bir davada bir ömür/Sana feda olsun binlerce ömür/Milliyetçi hareket sayende yürür/Yaptığın hizmetler nice nesiller görür. Hareketin lideri gönüllerin eri/Gecesini gündüzünü davaya vereni/Kul görmezse Allah görür hizmetlerini/Nice 20 yıllara Türklüğün lideri...”
Özel videoda Bahçeli’nin ülkü ocakları dönemine vurgu yapılırken, MHP’nin kurucu lideri Alparslan Türkeş’le, çocuklar ve vatandaşlar birlikte çekilen fotoğraflar kullanıldı. Bahçeli’nin Türk bayrağını öptüğü fotoğraf da ilgi uyandırdı.

İzmit’te fuhuş baskını! Kıskıvrak yakalandılarİzmit’te, bir evde fuhuş yapıldığı ihbarı üzerine polis ekiplerince operasyon düzenlendi. Operasyonda fuhşa aracılık ettiği iddia edilen M.S. (31) ve sevgilisi H.A. (47) ile fuhşa zorlandıkları iddia edilen Azerbaycan uyruklu 2 kadın gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber