Ağar’a ziyaret

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Susurluk davası kapsamında aldığı 5 yıl hapis cezası Yargıtay tarafından onandıktan sonra Yenipazar K1 Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na konulan Mehmet Ağar’ı ziyaret etti

Fikret Orman, MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak, iş adamı İsmail Cevahir ve Ercan Saatçi ile Ağar’a cezaevinde ziyarette bulundu. Yaklaşık 1,5 saatlik ziyaretin ardından cezaevi çıkışında gazetecilere açıklama yapan Fikret Orman, ”Mehmet Ağar, bizim eski bir arkadaşımız, ağabeyimiz, büyüğümüz. Kendisine ziyarette bulunduk. Geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Kendisini çok sağlıklı ve moralli gördük” dedi. MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak ise Ağar’ın, gazete, kitap okuyup televizyon seyrederek vaktini geçirdiğini, kendisini çok iyi gördüklerini ifade etti.

Kamyonetin kasa kapağındaki çocuğun tehlikeli yolculuğuSultangazi'de bir kamyonetin arkasındaki kasa kapağında seyahat eden çocuğun tehlikeli yolculuğu cep telefonu kamerasıyla saniye saniye görüntülendi. Hiçbir can güvenliği olmadan yapılan tehlikeli yolculuk trafikte dakikalarca sürdü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber