Binali Yıldırım: Süreç yoğun, keyifli bir kampanya yürütüyoruz

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan AdayıBinali Yıldırım, Kartal'da CHP'nin seçim standını ziyaret etti, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

Binali Yıldırım: Süreç yoğun, keyifli bir kampanya yürütüyoruz

Seçim çalışmaları kapsamında, seçim otobüsü ile Kartal Meydanı'na gelen Yıldırım, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı.

Burada CHP'nin seçim standını da ziyaret eden Yıldırım, Bankalar Sokağı'ndaki esnaf ve vatandaşlarla sohbet edip, fotoğraf çektirdi.

Binali Yıldırım, AK Parti seçim irtibat bürosunu da ziyaret ederek burada kısa bir konuşma yaptı.

YILDIRIM, GAZETECİLERİN SORULARINI YANITLADI

Binali Yıldırım, cuma namazını, yapımının büyük bölümü tamamlanan Hicret Camisi'nde kıldı.

Cami çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yıldırım, seçime bir hafta kaldığını, temponun da ilginin de iyi olduğunu söyledi. Yıldırım, "Seçimlerin İstanbullulara ve bütün ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Süreç yoğun, keyifli bir kampanya yürütüyoruz. Gördüğünüz gibi her gün başka bir ilçede hemşehrilerimizle bir araya geliyoruz." dedi.

Gazetecilerin Hicret Camisi'ne ilişkin soruları üzerine Yıldırım, "Bu cami özel bir mimari. Bu caminin yapımı için hayırseverler çok büyük katkı sağlıyor. Ayrıca Büyükşehir Belediyesi de buraya destek oluyor. Burası tek başına cami değil, toplantı salonlarıyla bir külliye şeklinde planlanıyor. Bütün sosyal, dini ihtiyaçları karşılayacak güzel bir eser oluyor." diye konuştu.

Bir gazetecinin "Camiye ailenizin de bağış yaptığı belirtiliyor" ifadesi üzerine Yıldırım, "Var ama onu söylememiz gerekmiyor." dedi.

İnanılmaz görüntü! Akın akın geldiler...TEKNOFEST'in düzenlendiği Atatürk Havalimanı çevresinde yoğunluk yaşanıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber