‘Böcek yuvasını tarihe gömeceğiz’

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Fırat Kalkanı’yla DAEŞ’e, Afrin Operasyonu’yla PYD’ye gerekli dersi verdik. İnşallah şimdi de Kandil Operasyonu’yla PKK denilen böcek yuvasını da tarihe gömeceğiz, hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

‘Böcek yuvasını tarihe gömeceğiz’

Soylu, Jandarma Genel Komutanlığı’nın 179. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Kültür Sitesi’nde düzenlenen programda konuştu. Soylu, jandarmanın vicdanlı ve vatan toprağına aşık bir teşkilat olduğunu, personelinin, teröristin, hırsızın, uğursuzun, kaçakçının peşinde eller tetikte, canı cebinde dolaştığını belirtti.

Türkiye’nin bugün kendisi karar veren, kimseden icazet almayan bir devlet olduğuna işaret eden Soylu, “Fırat Kalkanı’yla DEAŞ’a, Afrin Operasyonu’yla PYD’ye gerekli dersi verdik. İnşallah şimdi de Kandil Operasyonu’yla PKK denilen böcek yuvasını da tarihe gömecegiz, hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Zincirlikuyu Metrobüs durağı asansöründe yangınZincirlikuyu metrobüs durağı asansöründe yangın çıktı. Olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber