Geri Dön

CHP, EKOBÜS’le tura çıkıyor

CHP, ekonomideki gelişmeleri değerlendirmek ve sorunlara çözüm önerilerini vatandaşa anlatmak için “EKOBÜS” adı verilen bir otobüsle Türkiye turuna çıkacak.

CHP, EKOBÜS’le  tura çıkıyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak’ın başkanlığındaki Ekonomi Masası üyelerinin yer alacağı heyet, gittiği illerde; sendikalar, sivil toplum örgütleri, meslek odaları ve vatandaşlarla görüşerek ekonomiyi anlatacak. Öztrak, “Bu otobüsle gezmeye başlayacağız. Vatandaşlarımıza ekonomik sorunlar karşısındaki çözüm önerilerimizi aktaracağız” dedi.

Edinilen bilgilere göre CHP yönetimi, yeni yılda da ana söylemini ekonomi üzerinden şekillendirecek. Bu çerçevede 2019’da kurulan, Öztrak başkanlığındaki Ekonomi Masası üyeleri faaliyetlerini artıracak. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatları doğrultusunda heyet üyeleri, çok sayıda ilde ziyaretler gerçekleştirecek. Heyet bu ziyaretlerini ise “EKOBÜS” adı verilen bir otobüsle yapacak. Üzerinde “EKOBÜS” yazısı ve CHP logosunun yer alacağı otobüsle yapılacak ziyaretler önümüzdeki günlerde başlayacak.

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, EKOBÜS hazırlıklarının neredeyse tamamlandığını belirterek, “Vatandaşlarımıza ekonomik sorunlar karşısındaki çözüm önerilerimizi aktaracağız” dedi.

Kubilay Gülbek ile 5 dakika! Oyun içinde oyun... Seri katil pes etmiyor!Ordu'da evinin önünde öldürülen Ceren Özdemir cinayetinde flaş gelişme. İstinaf mahkemesine giden seri katil Özgür Arduç, oyun içinde oyun ile neyi hedefliyor? Kubilay Gülbek, 5 Dakika'da yeni gelişmenin perde arkasını araladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber