Çok konuşulan davetle ilgili Bahçeli kararını verdi!

Şampiyonlar Ligi G Grubu’nda 27 Kasım’da Roma’da oynanacak olan Roma-Real Madrid karşılaşmasına MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, resmi olarak davet edildi. Bahçeli yaptığı açıklamada, yoğun gündem ve yaklaşan yerel seçimlerle ilgili çalışmaları nedeniyle davete katılamayacağını belirtti.

Çok konuşulan davetle ilgili Bahçeli kararını verdi!

Cengiz Ünder’in forma giydiği Roma Kulübü Başkanı James Pallotta ve Sportif Direktörü Monchi tarafından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yapılan bu resmi davet , FİFA menajeri Bayram Tutumlu aracılığı ile iletildi. Şampiyonlar Ligi’nde Roma’nın ilk maçı kaybettiği 3-0’lik skor sonrası oldukça önem taşıyan karşılaşma için çok sayıda önemli konuk davet edildi.

Bu isimler arasında dünya tenis şampiyonu Nadal ve ünlü aktör Antonio Banderas da yer alıyor. Roma kulübü tarafından resmi olarak davet edilen Devlet Bahçeli’nin siyasi gündemin yoğun programına rağmen bu maçı izlemek istediği ve Cengiz Ünder ile Roma’yı bu önemli maçta gönülden destekleyeceği öğrenildi.

Bahçeli'nin Roma Kulübü ve Başkanı James Pallotta'nın davetine verdiği yanıt şöyle:

"Şampiyonlar Ligi G grubunda 27 Kasım günü Roma’da oynanacak Roma- Real Madrid beşinci tur karşılaşması için gönderdiğiniz nazik davetinizi aldım. Öncelikle şahsınıza ve Roma Sportif Direktörü Monchi’ye teşekkürlerimi iletmek isterim. Kulübünüzde başarılara imza atan futbolcumuz Cengiz Ünder’in da sahada olacağı bu önemli karşılaşmayı yerinde izlemeyi arzu ediyordum. Ancak Türkiye’deki yoğun gündem ve yaklaşan yerel seçimlerle ilgili Partimizin çalışmaları nedeniyle nazik davetinize icabet edemeyeceğimi üzülerek bildiriyorum. Orada olmasam da hem Kulübünüzü ve futbolcumuz Cengiz Ünder’i gönülden destekleyeceğimi de bilmenizi isterim. Bu önemli karşılaşma için şimdiden başarılar diliyorum."

Çok konuşulan davetle ilgili Bahçeli kararını verdi

Çok konuşulan davetle ilgili Bahçeli kararını verdi

İnanılmaz görüntü! Akın akın geldiler...TEKNOFEST'in düzenlendiği Atatürk Havalimanı çevresinde yoğunluk yaşanıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber