Devlet Bahçeli’ye 22. yıl kutlaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin genel başkan oluşunun 22. yıl dönümü kutlanıyor.

Devlet Bahçeli’ye  22. yıl kutlaması

Bahçeli, 22 yıl önce MHP Genel Başkanlığı koltuğuna oturmuştu. MHP’nin sosyal medya sitesinde 22. yıla ilişkin “Devlet Bahçeli Kutlu22Yıl” sloganıyla “Karanlık emellere sur olup önümüzü aydınlatan, Liderimiz Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Kutlu 22 Yıl ... ‘Benim aklım hep Türkiye’dir’ diyen Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 22. yılını kutluyoruz. Nice 22 senelere, Allah başımızdan eksik etmesin. Devlet beyle çıktık yola, diz kırıp vermeyiz mola!” mesajları paylaşıldı. Bahçeli’nin 22. yıl kutlamasına parti yöneticileri ve özel kalem ekibi de katıldı. MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, “Lider Devlet Bahçeli ile Türk Milliyetçileri kutlu yürüyüşüne emin adımlarla yürümektedir. Şehidimizin mübarek anasının duası ile: ‘Başımızdan bir yere gitme...’ Türklüğe adanmış bir ömür...” ifadelerini kullandı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın ise, Twitter’da şu mesajı paylaştı: “Bugün, MHP lideri Devlet Bahçeli’nin Genel Başkan oluşunun 22. yıl dönümü… Geçen koca 22 yılda o, devraldığı bayrağı büyük bir feraset, liyakat ve ehliyetle zirveye taşıdı. Türk milliyetçiliği davasının gözbebeği olan makamında her geçen yıl devleşti, “Devlet”leşti.”

Ölmek üzere olan köpeği tedavi etmedi!Rusya'da bir veteriner, otomobilin çarptığı köpeği, yanında veterinerlik pasaportu olmadığı gerekçesiyle tedavi etmedi. Yaralı köpek, veteriner kliniğinin kapısında can verdi. O anlar, görgü tanığının kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber