Geri Dön

DYP: MHP barajın altında kalacak

DYP: MHP barajın altında kalacak


ANKARA MİLLİYET


       MHP ile DYP yönetimi arasındaki söz düellosu sürüyor. DYP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Yavuz, barajın altında DYP’nin değil MHP’nin kalma ihtimalinin olduğunu söyledi.
       Yavuz, dün DYP Genel Merkezi’nde düzenlediği basın toplantısında, MHP’ye eleştirilerini sürdürdü. Yavuz, şunları söyledi:
       “Dünkü gazetelerde DYP ve FP payanda arıyorlar şeklinde Malatya’daki demecinde Bahçeli, (DYP kongre nedeniyle FP de kapatılmamak için hükümete angaje olmaya çalışıyorlar. Boşuna uğraşıyorlar) diyor. Sayın Bahçeli’nin dediği gibi DYP’nin Kongresi yok. DYP Kongresi’ni 20 Kasım 1999’da yaptı. DYP’nin payandaya ihtiyacı yok. Kendileri bugünlere DYP’nin payandasıyla geldiler. DYP’nin baraj korkusu ve kaygısı yoktur. Tek başına iktidara gelme hesabı ve planı vardır. Millet sizi iyi takip ediyor. İlk seçimde geldiğiniz yer olan, barajın altına milletimiz sizi gönderecektir."

Ayı ve yavruları çöplükte yiyecek ararken görüntülendiHAKKARİ'nin Çukurca içesinde, askeri üs bölgesindeki çöplüğe inen ayı ve 2 yavrunun yiyecek arayışı, iş makinesi operatörü tarafından görüntülendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber