Erdoğan, gazetecilerle köşe kapmaca oynadı

Başbakan Erdoğan Şehit Komando Er Tuncay Türker'in Ataköy 5. Kısım Camiindeki cenazesine katıldıktan sonra camiiden ayrılırken kalabalığın içinden bir vatandaşın sözleri duyuldu. Kalabalık arasındaki kişi " Hep gariban aile çocukları ölüyor. Bir tane zengin yok. Bakıyoruz şehit annelerine kadının ayağından ayakkabı yok. Yani hiçbir tane yok mu zengin çocuğu . Bunlar bu kadar mı şanslı ? " diyerek tepki gösterdi. Kalabalık arasından başka bir kişi ise, " Herşey vatan için. Burada provakatörlük yapma " diyerek vatandaşa tepki gösterdi. Polis her iki vatandaşı da olay yerinden uzaklaştırıldı. Bütün bunlar Başbakan Erdoğan'ın uzağında yaşandı.

BAŞBAKAN ERDOĞAN NEREYE GİTTİ?

Başbakan Erdoğan Ataköy 5. Kısım Camiinden ayrıldıktan sonra sonra ortadan kayboydu. Başbakan Erdoğan'ın İstanbul'dan ayrılmasını bekleyen gazeteciler, Atatürz Havalimanı Vip salonu önünde beklerken, Başbakan Erdoğan Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali'nde olduğu ortaya çıktı. Başbakan Erdoğan'ın burada, Türk Havayolları Hangarında bulunan Gulfstream G550 tipi uzun menzilli iş jetini incelediği öğrenildi. Bir süre Başbakanlığa tahsis edilen yeni uçak hakkında bilgi alan Başbakan Erdoğan, her zaman kullandığı VIP'i tercih etmedi. Başbakan Erdoğan, yeni uçağı inceledikten sonra Sefaköy'deki Genel Havacılık Terminali'nden kendisini bekleyen Ata uçağına geçti. Başbakan Erdoğan yarım kalan tatilini tamamlamak için bu kez Antalya'ya gitti. Başbakan Erdoğan'ın İstanbul'dan ayrıldığı dakikalarda Cumhurbaşkan Abdullah Gül de Atatürk Havalimanı Şeref Salonun kullanarak Ankara'ya hareket etti.

Erdoğan, Antalya'da tatilde

BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte Antalya'ya tatile geldi. Erdoğan çifti, Antalya'nın en prestijli turistik tesislerinden biri olan Belek'deki Ela Quality Resort Otel'de kalıyor.

Ata uçağıyla saat 15.50'de Antalya Havalimanı'na inen Başbakan Erdoğan, VIP kapısı yerine A Kapısı'ndan siyah bir minibüsle havalimanından ayrıldı. Kente gelişinin duyulmasını istemediği belirtilen Başbakan Erdoğan'ın talimatıyla başta Antalya Valisi Alaattin Yüksel olmak üzere protokoldan kimse karşılamaya gelmedi.

4 GÜN TATİL YAPACAK

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Antalya Havalimanı'ndan siyah Volkswagen minibüsle ayrıldıktan sonra Belek Turizm Merkezi'nde konaklayacağı, Malatyalı tekstilci işadamı Ahmet Akbalık'a ait Ela Quality Resort Otel'e geçti.

Erdoğan çiftinin bulunduğu minibüsün otele girişi sırasında korumaları gazetecilerin görüntü almasını engelledi. Başbakan ve eşi Emine Erdoğan, 4 gün süreyle tatil yapacakları otelin denize yakın lüks villalardan birine yerleşti.

GÜL'ÜN OTELİNİ TERCİH ETTİ

Başbakan Erdoğan'ın konakladığı Belek'in İskele Mevkii'nde bulunan Ela Quality Resort Otel'de, geçen yıl nisan ayında Cumhurbaşkanı Abdullah Gül de konaklamıştı.

Cumhurbaşkanı Gül, burada kaldığı sırada turizmciler, kentin üst düzey protokolu ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile yaptığı toplantıda, kentin ve turizmin sorunlarını görüşmüştü.

EN PRESTİJLİ OTEL

2 yıl önce hizmete giren Ela Quality Resort Otel'de, 1200 yatak kapasitesiyle bölgenin en prestijli otellerinden biri olma unvanını elinde bulunduruyor. 4 bin 500 metrekarelik SPA merkezi, VIP sauna ve hamamıyla geleneksel mimari ve modern mimarinin buluştuğu bu tesis, siyasilerin tercih etiği bir otel olarak ön plana çıkıyor.

Bir otelin kiralanan odasında... İğrenç şifre: Kutu çıkacak!Edirne'de polisin düzenlediği fuhuş operasyonunda, aralarında üniversite öğrencilerinin de bulunduğu 12 kadın ile kadınlara para karşılığında fuhuş yaptırdığı belirtilen 2 erkek, gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber