Erdoğan ile Bahçeli nikâh şahitliği yaptı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile MHP lideri Devlet Bahçeli, TBMM Başkanvekili ve MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener’in oğlunun nikâhında şahitlik yaptı.

Erdoğan ile Bahçeli nikâh şahitliği yaptı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte, Meral ve Tuncer Akşener’in oğlu Fatih Akşener ile Işıl Abeş’in Beylerbeyi Sarayı’ndaki düğününe katıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın kıydığı nikahta, çiftin nikah şahitliklerini TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, eski bakanlardan Necmettin Cevheri, iş adamı İnan Kıraç, iş adamı Zeynel Abidin Erdem ve Fatih Erbakan yaptı.
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile eşinin de çelenk gönderdiği düğüne, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun da aralarında bulunduğu 800 civarında davetli katıldı. n AA

Aksaray'da trafik kazasıAksaray'da 3 gün sonra düğünü olacak oğlunun düğün davetiyesini dağıtmak için akrabalarına giden baba Mehmet Mustafa Çiftçinin (56) kullandığı otomobil, önce bir TIR'a ardından da hafif ticari araçla çarpıştı. Zincirleme kazada Mehmet Mustafa Çiftçi hayatını kaybederken, 2 kişi de yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber