Hükümet TIR’ın hesabını vermeli

Hatay’ın İskenderun ilçesinde Halkların Demokratik Partisi’nin (HDP) Hatay Büyükşehir Belediyesi ile dört ilçenin belediye başkan adaylarının açıklandığı toplantıda konuşan HDP Eş Genel Başkanı Ertuğrul Kürkçü, Adana’da durdurularak aranan TIR’larla ilgili “Benim anladığım şu ki, MİT rutin olarak silah kaçakçılığı yapıyor. Besbelli devletimiz savaşa, bir yangına körükle gidiyor ve bundan ötürü Adalet ve Kalkınma Partisi hükümetinin derhal hesap vermesi gerektiği görüşündeyim partimizde bu durumun takipçisi olmak zorundadır” dedi.

‘Ergenekon’ grubu hesabını hackledi

HDP Eşbaşkanı Ertuğrul Kürkçü’nün twitter hesabı dün akşam Siber Ergenekon Tim isimli hacker grubu tarafından hacklendi. Hesaptan tehdit mesajı paylaşıldı.

Ertuğrul Kürkçü’nün aktif olarak kullandığı “@ekurkc” isimli twitter hesabı hacklendi. Kendilerine “Siber Ergenekon Tim” adını veren grup tarafından hacklenen hesaptan “Türk ırkı sağ olsun”, “Tanrı Türk’ü Korusun”, “Türkiye Türk’tür Türk kalacak”, “Hepiniz Ermenisiniz, hepiniz p...” gibi mesajlar paylaşıldı. Öldürülmüş PKK’lıların fotoğrafını paylaşan hackerlar, fotoğrafla birlikte “Hepinizin sonu böyle olacak” diye yazdı.

Silivri'de inanılmaz intihar! Boynuna halat bağlayıp gaza bastı!İstanbul, Silivri'de bir sürücü boğazına halat geçirilmiş şekilde aracının içinde ölü bulundu. Halatın diğer ucunun bariyere bağlı olduğunu değerlendiren polis ekipleri sürücünün intihar etmiş olma olasılığı üzerinde duruyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber