İlk 3T ziyareti Söğüt’e

MHP Genel Bakanı Devlet Bahçeli, 31 Mart yerel seçiminde partisinin kazandığı bir büyükşehir, 10 il olmak üzere 233 belediyeye yönelik ‘3T’ (teşekkür, takdir ve tebrik) ziyaretlerini başlatıyor.

İlk 3T ziyareti Söğüt’e

13 Temmuz’da başlayacak ziyaretlerin ilk durağı Cumhur İttifakı ekseninde MHP’ye bırakılan “Söğüt” olacak. Aynı gün Kütahya’ya geçecek olan Bahçeli, 14 Temmuz Pazar günü ise Kastamonu ve Çankırı’ya gidecek. Bahçeli, bu ziyaretlerini yaz boyunca aralıklarla sürdürecek. Bahçeli, “3T” olarak dile getirdiği ziyaretlerinde “oy veren vatandaşlara teşekkür, seçim sürecinde fedakârca çalışan teşkilat mensuplarına takdir, seçimi kazanan başkanlarına da tebriklerini” iletecek. Yerel yönetimlerin demokrasinin barometresi olduğuna vurgu yapacak olan Bahçeli, başkanlarına şu mesajları verecek: “Kul hakkını gözetin, kalp kırmayın, kutuplaşmaya izin vermeyin, ben değil, biz deyin. İnsanımızın ümitlerine dokunun, herkese samimiyet ve şefkat gösterin. Gücümüzü koltuktan değil, kalpten, karakterden alın. Makam tutkusuna kapılıp kişilik ve kimlik ölçülerinden kopmayın. Hukuktan ve helal çizgisinden ayrılmayın. Mesai saatlerine sıkışıp kalmayın. Bahane değil iş üretin. Belediye; partizanlık, yandaşlık, yağcılık, yardakçılık, dar kadroculuk, beleşçilik, bencillik, 5 yıllık saltanat, devletin malı deniz demek hiç değil. Allah korkusu olmayan belediye yönetimlerinin sonu karanlıktır. Vatandaşlarımızla empati yapamayan, dertlere deva olamayan, sorun ve şikayetlere kulak veremeyen belediye yönetimlerinin akıbeti biliniz ki kayıptır. İkbal düşkünü olmayın.”

‘22. yıl’ hediyesi

Bahçeli’ye, genel başkanlığının 22. yıl dönümünde, “Lider: Devlet Bahçeli” kitabı hediye edildi. Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Bilgehan Gültekin ve kız kardeşi Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. Tuba Gültekin, yazdıkları kitabı MHP Genel Merkezi’nde Bahçeli’ye takdim etti. - Ankara - Milliyet

Dehşete düşüren görüntü! Aniden önüne atladı ve...Van’ın Erciş ilçesinde seyir halindeki TIR'ın önüne aniden kendini atan şahıs ağır yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber