İlk seçim yaralanması CHP'den

Pazarcının sorunlarını dinledikten sonra merdivenden düşüp kolunu kırdı

ÇANAKKALE'nin Ezine İlçesi'nde, CHP Belediye Meclis Üyesi ve yerel seçimlerde ikinci sıra adayı Halil Sevim'in sağ kolu bilekten kırıldı.
Pazaryeri seçim bürosunun açılış töreni sonrasında ilçe yöneticileri ve diğer aday arkadaşlarıyla Pazar esnafını ziyaret eden ve sorunlarını dinleyen Sevim, çalışma bitiminde pazar yeri çıkışındaki merdivende ayağı kayınca kolunun üstüne yere düştü. Partili arkadaşları tarafından Ezine Devlet Hastanesi Ortopedi Kliniği'ne götürülen Sevim'in çekilen filminde sağ bileğinde parçalı kırık tespit edildi. Kolu yaklaşık bir ay alçıda kalacak Halil Sevim, Esentepe semtindeki evinde istirahata çekildi.
Bileği alçıya alınmadan önce çok acı çektiğini belirten Sevim, “Verilmiş sadakam varmış. Daha ciddi bir kırık olabilirdi. Seçim çalışmalarına engel bir durum söz konusu değil. Kırık sağ kolumda olduğu için, imza atmam sorun olacak. Bu durumu da bir şekilde aşacağız” dedi.

Bursa'da trafik kazasıBursa'nın İznik ilçesinde, kamyonet ile çarpışan motosikletin sürücüsü Emre Bayır (20), hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber