IPRA'dan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'na iki ödül

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, sosyal medya hesabı Twitter'dan açıklamalarda bulundu. Altun, "‘Halkla İlişkilerin Oscarları’ olarak kabul edilen Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği (IPRA) ‘Altın Küre Mükemmellik Ödülleri’nde Cumhurbaşkanlığı @iletisim Başkanlığımız iki ödül birden kazandı" dedi.

IPRA'dan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'na iki ödül

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Altun açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

‘Halkla İlişkilerin Oscarları’ olarak kabul edilen Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği (IPRA) ‘Altın Küre Mükemmellik Ödülleri’nde Cumhurbaşkanlığı @iletisim Başkanlığımız iki ödül birden kazandı.

CİMER faaliyetimiz ‘Halkla İlişkiler’ kategorisinde, 2019’DA ÜLKEM İÇİN BİR FİKRİM VAR projemiz de ‘Toplumsal Katılım’ kategorisinde ‘Altın Küre Mükemmellik Ödülü’ne hak kazandı.
Ülkemize hayırlı olsun.

Devlet-Millet ilişkisini güçlendirmeye yönelik çalışmalarımızla kazandığımız bu ödüllerin, aynı zamanda ülkemizin uluslararası alanda nitelikli temsiline katkı sunmasından dolayı büyük bir gurur yaşıyoruz.
Bu başarıda emeği geçen bütün çalışma arkadaşlarımı tebrik ediyorum.

IPRAdan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığına iki ödül

IPRAdan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığına iki ödül

IPRAdan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığına iki ödül

Bin yıllık Akdamar Kilisesi'nde 360 derece 'Sanal Tur'Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, eşsiz Anadolu mirasını zaman ve mekan kısıtından çıkararak tüm dünyaya tanıtma girişiminin bir parçası olarak 1100 yıllık Akdamar Kilisesine özel bir web sitesi hazırladı. Türkçe, İngilizce ve Ermenice olmak üzere 3 farklı dilde kapsamlı bilgi ve görsel materyaller sunan 'www.akdamarkilisesi.gov.tr' ziyaretçilere açıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber