Geri Dön

‘KOL KANAT’ İDDİASINA JET YANIT

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nca düzenlenen toplantısıda yaptığı konuşmada, Ankara Dikmen’deki polis evine saldırıyla ilgili CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün hakkında isim vermeden “Şimdi anamuhalefet partisinin genel müdürü çıkmış, bu saldırıyla ilgili akıl, mantık dışı sorular soruyor.

Saldırılarla ilgili soru soracağı biri varsa o da kanlı örgüte kol kanat geren, o kanlı örgütle aleni aynı yolda yürüyen kendi milletvekili veya milletvekilleridir” diyen Başbakan Başbakan Erdoğan’a Aygün’den yanıt geldi.
Aygün, sosyal paylaşım sitesi twitter hesabında şunları yazdı: “El Kaide ve El Nusra çetelerinin Suriye’deki vahşi katliamlarının suç ortağı olan ve bir gün bu suçlardan yargılanması kaçınılmaz AKP’nin şefi faşist diktatör Tayyip bugün yine beni ‘teröre destek vermekle’ itham etmiş. Bu çapsız ve yalancı adama bir halk deyimiyle sesleneyim: ‘Hırsız, herkesi kendisi gibi hırsız sanırmış.’”

Uzmanlardan grip uyarısıKBB Uzmanı Op. Dr. Özlem Özer, influenza virüsü konusunda 7 yaş altı çocuklar ve 65 yaş üzeri yaşlıların risk grubunu oluşturduğunu belirterek, "Risk altında olan grupların mutlaka hastaneye başvurması gerektiğini düşünüyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber