Geri Dön

Kurtulmuş’tan ‘Afrin’ açıklaması: Güzel bir tesadüf oldu

Afrin şehir merkezinin TSK ve ÖSO tarafından kontrol altına alınmasının büyük bir zafer olduğunu söyleyen Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, bu zaferin 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 103. yılına denk gelmesinin güzel bir tesadüf olduğunu kaydetti.

Kurtulmuş’tan ‘Afrin’ açıklaması: Güzel bir tesadüf oldu

Kurtulmuş, “Türkiye böylece millet olarak 100 sene evvel hangi cesaretle, kararlılıkla, dünyanın en büyük, en gelişmiş silahlarıyla donatılmış ordularını ve birliklerini nasıl, ‘Çanakkale geçilmez’ diyerek durdurduysa aynı şekilde bir asır sonra emperyalistlerin bu sefer silahlandırarak başımıza bela etmeye çalıştığı terör örgütlerini Afrin’de durdurdu. Oluşturulmak istenen terör koridorunun ilan edilmesi, bunun üzerinden terör devleti kurulması projesini Türk ordusunun, emniyet kuvvetlerinin, ÖSO’nun gayretli, fedakar ve cesur operasyonuyla sonlandırmış oldu” dedi.

Yan yana 2 musluktan birinden mazot akınca...Adana'da, kaçak akaryakıt satan bir oto yıkamacıya operasyon düzenlenen polis, yan yana iki musluktan birinden mazot aktığını belirleyince, toprağın 3 metre altına gömülü, 4 tonluk depoya ulaştı. Polis, özel vanayla hat çekilen depodan kaçak akaryakıt satan iş yeri sahibini gözaltına aldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber