MHP’de sanal temayül

MHP’nin milletvekili adaylığında internet üzerinden sanal temayül yoklaması yapacağı öğrenildi

MHP’de sanal temayül

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Merkez Yönetim Kurulu toplantısında 10. Büyük Kurultay’daki çalışmaları nedeniyle MYK üyelerine özel yaptırdığı mini antika radyo hediye etti. MHP’nin milletvekili adaylığında geçmişte olduğu gibi Merkez Yoklaması’nın yanı sıra internet üzerinden sanal temayül yoklaması yapacağı öğrenildi.
Bahçeli, 7 Haziran seçimi ve 21 Mart’taki Büyük Kongre öncesinde dün Merkez Yönetim Kurulu’nu son kez toplayarak hem durum değerlendirmesi yaptı hem de üyelere teşekkür etti. Bahçeli, üyelere özel olarak yaptırdığı ışıklı mini antika radyo hediye etti. Bu arada MHP milletvekili aday belirlemelerinde merkez yoklamasının yanı sıra sanal temayül sistemini uygulayacak. Genel Merkez tarafından il teşkilatları üzerinde internet üzerinden yapılacak yoklama sonuçları doğrultusunda Bahçeli, adaylık sürecini belirleyecek.
MYK toplantısında Ak Parti’nin ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçim öncesi olağanüstü gayret sarfetmelerini “korku”ya bağlayan Bahçeli, toplantıda şunları kaydetti:
“Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AKP’den önce alanlara inmesi açakça Ak Parti’ye oy istemesi korkunun itirafıdır. Cumhurbaşkanı 2 şeyden korkuyor. Birincisi 17-25 Aralık yolsuzluklarının imdilik üstü örtülse de ileride bir gün hesabının sorulacağından korkuyor, ikincisi olarak da kendisinin üst akıl olarak ifade etti yerlere verdiği sözlerin yerine getirilememesinden korkuyor. MHP olarak hem iktidarın hem Erdoğan’ın ensesinde olacağız.”

Bolu'da şüpheli çanta alarmıBolu'da, kentin en işlek meydanında unutulan sırt çantasını görenler durumu polise bildirdi. Çevre güvenliğinin sağlanmasının ardından bomba imha uzmanınca fünye ile patlatılan çantanın içinden defter ve kitap çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber