Öcalan öksürdü diye gezdirecek miyiz?

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, demokratik açılım konusunda, “Böyle bir süreçte ne örgütle, ne de İmralı’daki kişiyle bu meseleyi ne konuşmamız, ne onlara göre bu süreci devam ettirmemiz, ne de onları düşünerek bu sürece yön vermemiz kesinlikle mümkün değildir” dedi

CNNTürk’te yayımlanan “Ankara Kulisi” programında soruları yanıtlayan Arınç, İmralı’da yeni yapılan cezaevindeki yerinden memnun olmayan terörist Abdullah Öcalan’ın durumuyla ilgili de, “Efendim hastaymış, nefes alamıyormuş, öksürük krizleri tutuyormuş. Bir insanın kendisinde rahatsızlık varsa, öksürdü diye ne yapacağız yani, Kızılay’da mı gezdireceğiz” diye konuştu.
MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural, “ İmralı’yı muhatap alırsanız bu noktaya kadar gelir. AKP, Öcalan’dan medet umar hale gelmiştir” diye konuştu.

Genç kıza cinsel organını gösteren o sapık yakalandıİstanbul Ataşehir'de, otomobilinin içerisindeyken yoldan geçen eski basketbolcu D.Ç. adlı kadına adres sorma bahanesiyle yaklaşıp, cinsel organını göstererek onu taciz ettiği iddia edilen sürücü gözaltına alındı. Taciz edilen D.Ç.'nin, çektiği o anları gösteren cep telefonu görüntüleri sosyal medyada çok sayıda kullanıcı tarafından paylaşılarak tepki gördü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber