Son dakika | Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Trump'a cevap

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trump'ın attığı Tweet'e cevap vererek, 'Sayın Başkan, insanlığın baş düşmanı terörizmi yendiğimizde daha fazla can kurtarılacak' dedi.

Son dakika | Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Trump'a cevap

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump'a cevaben, "Sayın Başkan, insanlığın baş düşmanı terörizmi yendiğimizde daha fazla can kurtarılacak." ifadesini kullandı.

Erdoğan, Twitter'dan Trump'a verdiği yanıtta, "Sayın Başkan, insanlığın baş düşmanı terörizmi yendiğimizde daha fazla can kurtarılacak. Bu ortak çabanın bölgemizde barışı ve istikrarı destekleyeceğinden eminim." paylaşımında bulundu.

Son dakika | Cumhurbaşkanı Erdoğandan Trumpa cevap

Donald Trump da Twitter'dan yaptığı paylaşımda Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür ederek, "Türkiye'den güzel haberler var, milyonlarca hayat kurtarılacak." ifadelerine yer vermişti.

Son dakika | Cumhurbaşkanı Erdoğandan Trumpa cevap

Her satırı iğrenç! Babası şikayetçi bile olmadıİzmit'te, saçlarını yolup, saatlerce kendisini banyoya kilitleyen, intihara teşebbüs eden E.A.'ya (14), 4 yaşından beri cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan amcası F.A.'nın yargılanmasına başlandı. E.A.'nın babası, mahkemede kardeşinden şikayetçi olmadığını belirtirken, anne F.A. ise eşinin ailesinin olayı kapatmak için çabaladığını ve şikayetçi olduğunu söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber