Susurlukçu'ya "sesini kes" notu!

Susurluk Komisyonu'na başkanlık yaptı. Bürosunda çok ilginç bir olayla karşılaştı. Polis şimdi peşlerinde

Susurlukçu'ya "sesini kes" notu!

Susurlukçuya sesini kes notu

Susurluk Komisyonu'na başkanlık yaptı. Bürosunda çok ilginç bir olayla karşılaştı. Polis şimdi o kişilerin heşine düştü.
Eski Susurluk Komisyonu Başkanı Mehmet Elkatmış'ın Kızılay'daki bürosuna giren kimliği meçhul kişilerin, üzerinde “Sesini kes” yazılı bir kağıdı bıraktıkları belirtildi. Olayı doğrulayan Elkatmış, ayrıntılı açıklama yapmadı.

Edinilen bilgiye göre, Kızılay'daki bürosuna giden Mehmet Elkatmış, ortalığın dağıtılmış olduğunu gördü. Büroya hırsız girdiğini tahmin eden Elkatmış, masasının üzerinde bir A-4 kağıdına yazılı “Sesini kes” mesajını görünce durumu polise bildirdi.

Bürodan bazı evrakların da çalınmış olduğu görüldü. Polis, büroda parmak izi araması yaptı. Üzerinde “Sesini kes” yazılı kağıt da kriminal incelemeye gönderildi.

Mehmet Elkatmış, Susurluk olayının ortaya çıkarılması için kurulan komisyonun başkanlığını yapmış, son günlerde Ergenekon operasyonuyla Susurluk arasındaki bağlantıya dönük bulgular çıkması üzerine sık sık televizyon programlarına konuk olmuştu.

Elkatmış, son olarak Tuncay Güney'in Kanada'dan canlı bağlandığı TRT programına da katılmıştı.

İstanbul'da bıçaklı dehşet! İlçenin kabusu olduİstanbul Sancaktepe’de sokakta önüne gelene bıçak ve şişle saldıran şahıs mahalleliyi canından bezdirdi. Aynı aileden 3 kişiyi saldırarak yaralayan Mustafa I. polis tarafından yakalandı. Saldırgan şahıs çıkarıldığı adliyeden ruh ve sinir hastalıklarına sevk edilirken, şahsın sokak ortasında vatandaşa bıçakla saldırdığı anlar kameraya yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber