Dünya
14.06.2017 - 15:04 | Son Güncelleme: 14.06.2017-18:56

Skandalın böylesi! Kocasının ailesine yakalandı

Kolombiya'da genç bir kadın eşini aldatırken eşinin ailesine yakalandı. Üstelik adamı kayınpederi yatağın altında buldu.

Sitene Ekle

milliyet.com.tr

Adının sadece Mayra olduğu belirtilen genç kadın eşinin ailesini kapıda görünce kıpkırmızı oldu. Çünkü evde başka bir adamla birlikteydi. Adamı hemen yatağın altına sakladı.

Kapıyı açınca kayınvalidesi, kayınpederi ve eşinin kızkardeşi karşısında duruyordu. Onlara 'neden gelmeden önce aramadınız neden' deyip durdu. Ancak çabası boşunaydı. Kayınpederi hemen yatak odasına gitti ve yatağın altındaki adamı eliyle koymuş gibi buldu.

Eşinin kendisini aldattığından şüphlenen adam ailesine durumu anlatmış ve  eve baskın yapmalarını istemişti. Her şeyin ortaya çıkmasıyla eşini kız kardeşi birden kadına ağabeyini aldattığı için saldırdı.

Aile kavgasına dönen tuhaf olay sonunda kayın valide bu evliliğin sona erdiğini söyledi ve gelinini adamla birlikte evden kovdu. 


Bilgi YarışmasıYalan söyleyince burnu uzayan kahraman kimdir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Kabadayı Ali Osman'ın eski günlerine veda ederek; oğlunu ve sevgisini koruma mücadelesini anlatan film hangisidir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.