Skorer okuyucularına Pirlo kitabı!

Skorer.com, okuyucularına İtalyan futbolunun efsane ismi Andrea Pirlo'nun 'Düşünüyorum, öyleyse oynarım' isimli kitabını hediye ediyor. İşte detaylar...

10 Nisan 2018 - 14:24 | Son Güncelleme: 10.04.2018 - 14:26 |
A+A-
Haberler » Skorer » Skorer Diğer » Skorer okuyucularına Pirlo kitabı!
Skorer'den Süper Lig Kampanyası Katılım Koşulları
 
1. Skorer.com Kampanya Katılım Koşulları (bundan böyle Kampanya olarak anılacaktır). İzzetpaşa Mahallesi, Abide-i Hürriyet Caddesi NO:162, Çağlayan, Şişli - İstanbul adresinde Demirören Medya (Bundan böyle Skorer.com olarak anılacaktır.) tarafından gerçekleştirilmektedir.
2. Skorer.com Kampanyası aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar bu kampanyaya katılarak koşulları kabul etmiş sayılır.
3. Kampanya 10.04.2018 tarihinde saat 15:00’da başlar, 12.04.2018 tarihinde saat 15:00’da sona erer. 
4. Kampanyadan yararlanmak isteyen katılımcıların, Skorer’in Twitter  ve Facebook hesapları olan https://facebook.com/skorermilliyet ve https://facebook.com/Skorercom’u takip etmeleri, duyuru iletisini beğenip retweet etmeleri gerekmektedir. Skorer hesaplarını takip etmeyen kullanıcılar yarışmaya katılamazlar.
5. Yarışma bitiş tarihine kadar Retweet yapan 7 takipçi, Pirlo’nun ‘Düşünüyorum, öyleyse oynarım’ kitabının sahibi olur.
6. Kazanan katılımcılar, 24 saatlik süre içerisinde Skorer.com’a ait resmi Twitter hesabında açıklanacaktır. Bu açıklama ile birlikte katılımcılar ödülü kazanmış sayılacaktır.
7. Tweet gizliliği açık olan kullanıcılar yarışmaya dahil olamazlar.
8. Katılımcılar kampanyaya yalnızca bir kez katılabilirler. Farklı Twitter hesaplarıyla aynı kişi tarafından yapılan kayıtlar, tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir.
9. Katılımcıların Twitter hesaplarında verdikleri tüm kişisel bilgilerin (ad, soyad, doğum tarihi, cinsiyet, adres, tc kimlik numarası, sabit ve/veya mobil telefon vb.) doğru olması gerekmektedir. Verilen bilgilerin eksik veya yanlış olması durumunda Skorer.com kampanya sonunda  yedek kullanıcılar ödülü alma hakkına sahiptir. Ayrıca kampanya düzenleyici firma tarafından bütün katılımcılara her türlü bilgilendirme, reklam ve kampanya SMS ve e-mail yolu ile gönderilebilecektir. Katılımcı ve talihliler kampanyaya katılmakla bu izinleri vermiş sayılırlar.  
10. Skorer.com, katılımcılar tarafından Twitter’a yazılan mesajları yayınlama, dilediği yerde ve dilediği şekilde açıklama ve kullanma hakkına sahiptir. Katılımcılar, kampanyaya katılmakla, ancak işbu Tweetlerin Skorer.com tarafından kampanya süresince veya sonrasında kullanılması halinde, Skorer.com’dan hiç bir hak veya alacak talep etmeyeceklerini, Skorer.com tarafından kopyalanmasını, işlenmesini, değiştirilmesini ve yayınlanmasını engellemeyeceklerini, peşinen kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılırlar.
11. Katılımcılar, gönderdikleri Tweet’lerin hukuki açıdan kendilerine ait olduğunu, herhangi bir şekilde 3. kişilere ait fikri mülkiyet, özel ve kamu hukukundan doğacak haklara ya da uygulanacak genel kanun, tüzük veya yönetmelik ve ilgili mevzuata aykırılık teşkil etmeyeceğini aksi halde doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükten sorumlu olacaklarını kabul eder. Katılımcılar üçüncü şahısların haklarını ihlalden kaynaklanan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğun münhasıran kendilerine ait olduğunu kabul ederler. Böyle bir durumun tespiti halinde kazanan katılımcının ödül kazanma hakkı elinden alınır.
12. Bu kampanyaya, kampanyanın yapıldığı gün itibariyle 18 yaşını doldurmamış olanlar katılamaz; katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri alamazlar.
13. Skorer.com, kampanya kapsamında vereceğini duyurduğu hediyeyi, kapsamını, kampanya kurgusunu, yapısını ve koşullarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Skorer.com, ayrıca kampanyayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkına sahiptir.
14. Hediye kazanma ve alma hakkı satılamaz, devredilemez ve ertelenemez.
15. Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışındadır.
16. Kazanan katılımcılara hediyenin tesliminde tüm sorumluluk Skorer.com’a aittir. 
17. Kampanya esnasında, ödülü kazanmak amacıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanan kişilerin tespiti durumunda, bu kişilerin yarışma kayıtları sistemden hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir. Skorer.com, katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.
18. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablolu ya da kablosuz Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya İnternete erişimde aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanya kapsamında kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması veya ulaşılamaması nedeni ile katılımcının zarar görmesi sebebiyle Skorer.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
19. Skorer.com, ödülün açıklanmasında, katılım şart ve koşullarında oluşabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da web sayfasında yer alan datalarda oluşabilecek eksik ve/veya yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz. 
20. Bu kampanyaya Skorer.com ve grup şirketleri ve işbirliği yaptığı diğer firmaların çalışanları ile birinci dereceden yakınları katılamazlar. Katılıp ödül kazansalar dahi bu haklarını kullanamazlar.
21. İhtilaf vukuunda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri münhasır yetkilidir.
 
Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.
Etiketler: pirlo, skorer
Afjet Afyonspor-Istanbulspor maçı nasıl sonuçlanır? Anket Bitiş Tarihi : 20.01.2019
oy ver
canlı skor
Şu an oynanan maç bulunmamaktadır.
Tüm maçlar için tıklayın
İlginizi ÇekebilirX