Oynatma Listesi
DİĞER SPORLAR

Asker selamı veren Yunus Özmusul'un sözleşmesi feshedildi

Asker selamı vererek Barış Pınarı Harekatı'na destekte bulunduğu için kulübü AEK tarafından kadro dışı bırakılan milli hentbolcu Yunus Özmusul'un sözleşmesi, Yunan kulübü tarafından feshedildi.

A Milli Erkek Hentbol Takımı'nın Belçika ile oynadığı maçın ardından asker selamı vererek Barış Pınarı Harekatı'na destekte bulunduğu için kulübü AEK tarafından kadro dışı bırakılan milli hentbolcu Yunus Özmusul'un sözleşmesi, Yunan kulübü tarafından feshedildi. 

Yunan ekibi ile antrenmanlara çıkamayan ve maç kadrolarında da yer alamayan tecrübeli file bekçisi, Türkiyeye dönüyor.

Yunus Özmusul'un menajeri Ceren Uyguner, konuyla ilgili Demirören Haber Ajansı'na (DHA) özel yaptığı açıklamada, "Sözleşme feshedildi. Yunus, ocak ayına kadar bireysel çalışmalarına devam edecek, ocak ayında transfer sezonunun açılmasıyla birlikte başka bir takımla anlaşacak. Milli takımın Nisan ayında önemli maçları var. Yunus da o maçlara hazırlanacak. Yunanistanda kalsaydı antrenman ve maçlarda yer alamayacaktı dedi.

Öte yandan diğer bir Yunan kulübü Olympiakosta forma giyen Durmuş Ali Tınkır da işlemlerinin tamamlanmasının ardından önümüzdeki günlerde Türkiyeye dönecek. 

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER