Oynatma Listesi
FUTBOL

Berna Gözbaşı: "Erken karar almakta fayda var"

Berna Gözbaşı, Daha çok şeyi gözden geçirmem gerekiyor. Geçiriyordum fakat kongre sürecini bekliyordum. Daha erken kararlar almak daha faydalı olacak" dedi.

Süper Ligin 13üncü haftasında deplasmanda Beşiktaşa 4-1 mağlup olan İstikbal Mobilya Kayserisporda başkan Berna Gözbaşı mücadelenin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Kaybettikleri için üzgün olduklarını ifade eden Gözbaşı, Öncelikle üzgünüm, yine mağlubuz. Ama geçen haftalara göre biraz daha mücadeleci bir oyun vardı. Bir tane golde sanki biraz hata var gibiydi ama ben hakemlerle ilgili konuşmuyorum. 7 puanda kaldık ama ümitliyiz, mücadele edeceğiz. İnşallah devre arasında iyi transferler yapıp, bu kötü başlangıcın iyi bitmesi için elimizden geleni yapacağız diye konuştu.

Mücadelenin ikinci yarısında biraz daha hareketli olduklarını belirten Berna Gözbaşı, İkinci yarı biraz daha hareketliydik ama Beşiktaş da bugün iyiydi, kabul edelim. Bakalım, biz daha yeni devraldık, gelecek haftalar için umutluyuz şeklinde konuştu.

Başkan Berna Gözbaşı son olarak takımdan ayrılacak oyuncular hakkında gelen soruya ise Bu saatten sonra çok şeyi gözden geçirmem gerekiyor. Geçiriyordum

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER