Oynatma Listesi
FUTBOL

Fatih Terim: "Geldi benden özür diledi"

Süper Lig'de Trabzonspor ile 1-1 berabere kalan Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim açıklamalarda bulundu.

Süper Lig'de Trabzonspor ile 1-1 berabere kalan Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim maç sonu açıklamalarda bulundu.

"Belhanda geçen seneki gibi olabilse..."
"İlk yarı herhangi bir pozisyon vermedik. Birkaç pozisyonda çok yaklaştık, son kararı iyi verebilsek, özellikle Belhanda geçen seneki gibi olabilse devreye önde girebilirdik."

 "Donk'u Adem'in yanına göndermeyi denedik"
"Trabzon'da Trabzonspor'la oynamak kolay değil ama maalesef çok istememize rağmen kazanamadık. 2 puan kaybettik. Her sezonun kırılma noktası vardır. İlk yarı iyiydi ama özellikle ikinci 45 dakika kırılma noktası olacaktır, bu oyunun karşılığı kazanma olabilirdi. Baskı yapan, pas yapan ve bu pasları %80 isabetle oynayan, baskı kuran bir oyun oynadık ama bu bir sonuç oyunu sonuçta, içeride birilerinin vurması lazım. Nzonzi'yi Donk'un yerine alıp Donk'u Adem'in yanına göndermeyi denedik."

"İsyan etmelerine, kabul etmemelerine alıştığımız bir Galatasaray gördük"
"Oyuncularımın skora baş kaldırmalarına, isyan etmelerine, kabul etmemelerine alıştığımız bir Galatasaray gördük. Sonuçtan bağımsız söylüyorum. Bu beni mutlu etti. Umarım oyunumuzla ilgili kırılma noktası olur. Oyuncularımızın reaksiyonlarından memnunum."

 "Ocak ayına kadar ondan bazı şeyler bekliyorum"
"Feghouli'nin durumunu normal karşılıyorum. 1 sezon yıpranmış Feghouli dinlenmeden 1 haftada Afrika Kupası'na gitmiş, sonuna kadar kalıp gelmiş fazla izin verememişiz. Hazırlık dönemi geçirmemiş. Ocak ayına kadar ondan bazı şeyler bekliyorum, o da oluyor."

"Özür diledi ama dilemesine gerek yok"
"Lemina'yla ilk yarı konuştum. Çıkmasını istemediğim oyunculardan biriydi. Öyle anlar olur ki bazen birkaç haftalık sakatlığı bir haftaya indirebilirsiniz. Devre arası o yüzden tuttum, özür de diledi şimdi gelip ama dilemesine gerek yok, o da çok oynamak istedi."

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER