Geri Dön

Albayrak: Quaresma ağladı

Quaresma'nın, Trabzon maçında gördüğü kırmızı kart nedeniyle eleştirilmesine Siyah-Beyazlı yönetim sessiz kalmadı. Yönetici Metin Albayrak Q7'ye sahip çıkarken, “Bir kırmızı kart gördü diye hemen idam sehpası kuruldu. Bunu yapanlar apaçık Beşitaş düşmanı. Üzücü olan ise bu insanların Beşiktaşlı olmaları” sözleriyle eleştirilere tepki gösterdi.

Albayrak: Quaresma ağladı

Yönetici Metin Albayrak, Quaresma konusuna açıklık getirdi. Albayrak, “Bizim oyuncumuz, altın ise amacımız onu pırlantaya çevirmek. Bir hata yaptı idam sehpası kuruldu. Bunu yapanlar apaçık Beşiktaş düşmanı. Asıl üzücü olan bu iddiaları ortaya atanların Beşiktaşlı olmaları” dedi. Albayrak, sözlerini şöyle sürdürdü:

‘Bir daha asla görmez’

“Q7 artık bir baba. Çok çalışıyor. Kazanmaktan başka düşüncesi yok. Maçta da bir an önce gol atma adına refleks kurbanı oldu. Geldiği günden bu yana hiç kimseye saygısızlığı olmadı. Disiplinsiz hareketi yok. Herkesten üzgün, asla bir daha bunu yapmaz.”

‘Üzüntüden ağlamış’

“Maç sonrası üzüntüsünden ağlamış. Başta Şenol hocamız olmak üzere herkesten defalarca özür diledi. Kendisinden beklentilerimiz en üst seviyede. Taraftarımızın da çok sevdiği bir yıldız. Şampiyonluklarımızda büyük pay sahibi olacak. Yönetim, teknik ekip, futbolcular ve camiamız hep yanında olacağız. Nasıl Melo, Emre, Sneijder gibi oyuncuların liderlik vasfı varsa, Quaresma’da da var. Saha içinde takımın liderliğini yapıyor. Bu tür isimler zaman zaman hiç beklenmedik hatalar yapabiliyor. Liderlik Quaresma’nın ruhunda var ve onu sahaya verirken hırsının kurbanı oldu.”

(Fanatik)

PSG'nin Arjantli yıldızları takımlarını sırtlamaya devam ediyor!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber