Altınordu-Samsunspor maçı 2 lira!

Fenerbahçe ile İzmir’de oynanan Ziraat Türkiye Kupası biletlerini ‘futbolun coşkusunu herkes yaşasın’ diye 5-10-15 TL yaparak Atatürk Stadı’nın dolmasını sağlayan Altınordu yönetimi, PTT 1. Lig’deki zorlu Samsunspor karşılaşması biletlerini de 10 TL’den 2 TL’ye indirdi.

Altınordu-Samsunspor maçı 2 lira!

17 Mayıs Pazar günü saat 19.00’da Süper Lig mücadelesi veren iki ekibin karşı karşıya geleceği mücadeleyi Altınordu taraftarları kapalı, konuk ekip taraftarları ise kale arkası tribünden izleyecek. Samsunspor taraftarı için stat kapasitesinin yüzde 5’ine denk gelen 2 bin 500 bilet ayrıldı. Biletlerin,

Yeşilyurt’taki Sait Altınordu Yerleşkesi, Atatürk Stadı gişeleri Passolig internet sitesi üzerinden satışına başlandı.

Sportif direktör Murat Dizdar, üst üste alınan 8 galibiyetle play-off barajına yaklaştıklarını ve Samsunspor maçının çok önemli olduğunu belirterek, “Kazandığımız takdirde son haftaya ilk 6 takım arasında girme şansı yakalayacağız. Bu mücadeleyi sadece bizim değil, taraftarımızın da önemli bir sınavı olarak görüyoruz. İkinci yarı büyük bir indirimle satışa çıkardığımız kombine biletlerimizden sadece 9 adet satılmıştı. 2 TL’lik biletlere güzel futbol seyretmek isteyen İzmirli futbolseverlerin de büyük ilgi göstermesini bekliyoruz. Samsunspor taraftarları da maçı 2 TL’den izleyebilecek. Kulüp felsefesi olarak futbolun daha geniş kitlelere yayılması ve her gün daha fazla kişi tarafından sevilmesi için çabalıyoruz. Güzel futbolun, heyecanın, coşkunun, mücadelenin olduğu bir maçta, her iki takımın da ciddi kazanımlar elde edeceğini düşünüyoruz” dedi.

Skorer Tv Haber Bülteni - 12 Kasım 2019

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber