"Arife günü oruç tutacağım"

Avusturya kampında Galatasaray’ı takip eden medya mensuplarıyla sohbet eden Cesare Prandelli, Ramazan’la ilgili bilgiler aldıktan sonra Arife günü oruç tutacağını dile getirdi.

"Arife günü oruç tutacağım"

Teknik Direktör Cesare Prandelli, Avusturya kampında Galatasaray takımını takip eden medya mensuplarıyla bir araya geldiği sohbet toplantısında çarpıcı ifadeler kullandı.

Basın mensuplarını önceki akşam iftar yemeğinde ağırlayan İtalyan hoca, görüntü alınmasına izin vermezken, gazetecilerle zaman zaman şakalaştı. Ramazan ayı ve oruçla ilgili medya mensuplarından bilgi alan Prandelli, arife günü oruç tutacağını ifade etti.

Sarı-kırmızılı teknik adam, Türkçe öğrenmeye çalıştığını belirtirken, İstanbul’u kısa sürede çok sevdiğini dile getirdi.

‘Önce başarı kazanmalıyız’

Florya Metin Oktay Tesisleri’ne yakın bir yerde oturmak istediğinin altını çizen İtalyan teknik adam, Felipe Melo’nun, Dünya Kupası sırasında kendisine Galatasaray forması gönderdiğini belirterek buna çok sevindiğini söyledi.

Prandelli, oğlunun Galatasaray formasıyla çektirdiği bir fotoğrafı da cep telefonundan gazetecilere gösterdi. Medya mensuplarının kampta kendisinin de içinde bulunduğu 4. yıldız temalı bir fotoğraf çekme istediğini kabul etmeyen tecrübeli teknik adam, “Biz İtalyanlar önce işimizi yaparız. Tabii ki fotoğraf çektireceğiz ama önce başarıyı kazanmamız lazım” dedi.

Prandelli, Fatih Terim ve Mancini’nin de geçmişte kendisi gibi Fiorentina’da görev yapması için ise “Güzel bir tesadüf” yorumunu yaptı.

Okan Buruk: "Çok rahat şekilde rakip kaleye gittik ama sonlandıramadık"

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber