Avni Aker belgeseli

Trabzonspor’un Hüseyin Avni Aker Stadyumu’nda 1970’li yıllardaki zaferleri ve öykülerinin anlatıldığı belgesel, bu akşam Trabzon’da izleyicilere sunulacak.

Avni Aker belgeseli

Bordo-mavili kulübün Hüseyin Avni Aker Stadyumu’nda 70’li yıllardaki zaferleri ve öykülerinin anlatıldığı belgesel, bu akşam Trabzon’da izleyicilere sunulacak.

Trabzonspor Kulübü’nün önderliğinde, İstanbul Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun sponsorluğuyla yönetmen Cengiz Özkarabekir tarafından hazırlanan, ‘Avni Aker’e Veda’ belgeselinin ilk gösterimi, bugün Forum Trabzon Cinemaximum Salonları nda gerçekleştirilecek. Belgeselin tüm gelirlerinin, Trabzonspor Profesyonel Futbolcular Derneği’ne bırakılacağı kaydedildi.

Trabzonspor Asbaşkanı Ahmet Çubukçu, TS Club mağazalarında önümüzdeki günlerde satışa sunulacak belgesele taraftarların gereken ilgiyi göstereceğine inandığını belirterek, “Böylece bordo mavili renklere gönül verenler, hem başarılarla dolu bir tarihi izleyecekler, hem de bu tarihi yazanlara destek olacaklar” dedi.

Avni Aker belgeseli

Mustafa Cengiz: 'Florya için 120 milyon TL bedel ödeyeceğiz'

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber