‘Başınızı dik tutun’

Antalyaspor yenilgisiyle sarsılan Fenerbahçe’de futbolcular kenetlenme toplantısı yaptı. Kaptan Emre Belözoğlu, “Hepiniz başınızı dik tutun” mesajıyla arkadaşlarına şampiyonluk hedefini bir kez daha anımsattı

‘Başınızı dik tutun’

SENAD OK

Fenerbahçeli futbolcular, 1-0 kaybedilen Antalyaspor maçının ardından soyunma odasında özel bir toplantı yaptı.

Kaptan Emre Belözoğlu önderliğinde, sadece oyuncuların bir arada olduğu ve yaklaşık 45 dakika süren toplantıda puan kaybı yaşanan maçın ve önümüzdeki döneme dair yapılacakların değerlendirmesi konuşuldu. Uzun süren toplantı nedeniyle futbolcular, tribünden kendilerini çağıran taraftarların yanına da gidemedi. Toplantıda ilk sözü, kötü performans gösteren bazı oyuncular alıp özür dilerken, takım arkadaşları hemen sahip çıkarak, ‘Biz hatalarımızla doğrularımızla bir takımız’ mesajı verildi.

Sonrasında sözü alan kaptan Emre, bu ligin her anlamda en iyi ekibi olduklarını belirterek; “Hepiniz başınızı dik tutun, milli aradan sonra tekrar omuz omuza vererek kaybettiğimiz puanları telafi edeceğiz ve hatalarımızdan dersler alarak şampiyonluk yürüyüşümüze devam edeceğiz” dedi. Teknik heyet ve yönetim oyuncuların kendi aralarında gerçekleştirdiği toplantıdan ve durumu sahiplenip kenetlenmelerinden mutlu olurken, şampiyonluğun olumsuz maçlardan sonra yaşanan böyle kenetlenmelerden geçtiğini ifade etti.

Konyaspor'da Malatyaspor maçı hazırlıkları sürüyor

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber