"Benim kadar üzülmüştür"

Antalyaspor Teknik Direktörü Jose Morais, Kardemir Karabükspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

"Benim kadar üzülmüştür"

Antalyaspor Teknik Direktörü Jose Morais, açıklamasında sahada mücadele ruhunu ortaya koyan, arzulayan ve gole yakın olan takımın Kardemir Karabükspor olduğunu ve çabalarının sonucunu aldığını ifade etti.

Golü yedikten sonra takımında motivasyon kaybı olduğunu, daha sonra kendilerine gelerek silkelendiklerini ve gol bulduklarını ancak ardından 2 ve 3. golleri yediklerini anlatan Morais, şunları kaydetti:

"Futbol gol üzerine kurulmuş bir oyun. Rakibinizden daha fazla gol atmanız gerekiyor. Kaleye daha yakın olmadığımız, daha fazla istemediğimiz sürece gol atamayız. Bu şekilde de maçlar kazanamayız. Yediğimiz 2. ve 3. golden sonra bir geri dönüş yaptık ve 2. golü de bulduk ama geç oldu, zaman yetmedi. Bahane üretmek istemiyorum ancak bu olanlar da normal değil. Bugün oynadığımız oyundan daha iyi bir oyun sergileyebilirdik. Artık şapkamızı önümüze koymamız ve bir çözüm bulmamız gerekiyor çünkü bu durum normal değil."

"Taraftarımız da benim kadar üzülmüştür"

Mağlubiyetten dolayı üzüldüğünü aktaran Morais, "Nasıl ben üzüldüysem Antalya'dan buraya bizi desteklemeye gelen taraftarımız da benim kadar üzülmüştür. Sahaya ayak bastığımızda formanın hakkını vermeli, terletmeli, sonuna kadar savaşmalı ve elimizden gelenin fazlasını yapmalıyız." diye konuştu.

Eto'o'nun durumunun sorulması üzerine ise Morais, hiçbir zaman bu durumları tek kişi üzerinden yargılayamayacağını, bunun doğru olmayacağını, takımın kaybettiğini, takım üzerinden konuşabileceğini sözlerine ekledi.

Callum Chambers ve Matthew Macey'den Ragbi Dünya Kupası kapışması!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber