Bero piyangosu

Sparta Prag Trabzonspor’un Slovak futbolcusu Matus Bero’ya talip oldu. Bordo-mavililerde aradığı şansı bulamadığı için sıkıntılı olan oyuncu için Çek kulübünün 2.5 milyon euroluk bedeli indirmeye çalıştığı bildirildi

Bero piyangosu

ONUR DİNÇER

Trabzonspor’un Slovak futbolcusu Matus Bero’ya talip çıktı. Çeklerin önde gelen kulüplerinden Sparta Prag’ın, 22 yaşındaki futbolcuya istediği bildirildi. Bordo-mavili ekipte başkanlık seçimi ve ardından yeni teknik direktörün göreve başlamasıyla değişen durumun, Çek yöneticilerce yakından takip edildiği öğrenildi.

Yeni yapılanmayla Bero’nun gönderilmek istenebileceğini göz önünde bulunduran Sparta Praglı idarecilerin, nabız yoklamaya başladıkları öğrenildi. Bordo-beyazlı ekibin futbolcuyu bonservisiyle birlikte kadroya katmayı istedikleri ancak oyuncu için 2.5 milyon euro civarında bir bedeli fazla buldukları ifade edildi.

Öte yandan Bero Slovak basınına yaptığı açıklamada, geride kalan sezonda az forma şansı bulmasından yakındı. ‘Kalıyor musun?’ şeklindeki soruyu yanıtlayan genç futbolcu, “Avrupa’nın biraz daha batısına dönmeyi isterim” dedi.

Bero şöyle devam etti: “22 yaşındayım. Çok az maç oynadım. Herkes oynamak ister. Ben de bu duruma bir istisna değilim. Yazın neler olacağını göreceğiz. Tatilden döndükten sonra durumu doğruca değerlendirdikten sonra, benim için iyi olan şeyi belirlemem gerekecek.”

Ronaldo ve Buffon'dan Arnavut çocuklara sürpriz

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber