Beşiktaş, Isimat Mirin'e imza attırdı

Beşiktaş yönetimi, Antalya kampına getirdiği Isimat Mirin için imza töreni düzenledi.

Beşiktaş, Isimat Mirin'e imza attırdı

Skorer - Beşiktaş yönetimi, Antalya kampında Burak Yılmaz'ın ardından PSV Eindhoven'dan ikinci transferi Nicolas Isimat Mirin'e basın önünde imza attırdı.

İşte Fransız stoperin imza törenindeki açıklamaları: "Burada bulunduğum için memnunum. Kulübün birkaç sezondur bana yoğun ilgisi vardı. Futbol takımı idari menajeri Ali Naibi, sürekli çevremdeki insanlarla iletişim halindeydi. Kalitesi çok yüksek oyuncu grubu var. Kalitemi göstermek istiyorum. Sahada becerilerimi ortaya koyacağım için çok heyecanlıyım.

"Yaptığım tercihin doğru olduğuna inanıyorum"

Başkanımız Fikret Orman, İkinci Başkanımız Serdal Adalı ve teknik direktörümüz Şenol Güneş'e teşekkür ediyorum. Yaptığım tercihin kesinlikle doğru olduğuna inanıyorum. Bu kulübün renklerini en iyi şekilde temsil etmek için elimden geleni yapacağım. PSV'de çok güzel günler geçirdim. Burada da büyük zaferler elde edeceğime inanıyorum. Kutlamalarda daha güzelini yapacağım. Çok çalışkan ve kaliteli bir oyuncu grubu var. Bana yaptıkları karşılama da ilk dakikadan itibaren sıcaktı. Adriano ve Quaresma'nın antrenmandaki ciddiyetini gördükçe etkileniyorsunuz. Bu oyuncu grubuyla çok iyi işler başaracağız.

"PSV'de teknik direktörün farklı planları vardı"

Cocu, PSV'de iken birçok maça çıktım. PSV'de teknik direktör ve yönetim değişikliği oldu. Yeni teknik direktörün farklı planları vardı. Farklı tercihler yaptı. Ama kırgınlık nedeniyle ayrılmadım. Pepe hayranlık duyduğum bir oyuncu. Büyük saygım var. Takımın beklentilerine cevap verebilmek için elimden gelenin en iyisini yapacağım.

"Cocu için üzgünüm"

Cocu için işler istediği gibi gitmedi. Kişisel olarak üzgünüm. Karar verebilmem için çok farklı fikirlere ihtiyacım yoktu. Buraya gelmeyi çok istedim. Ailem de çok istekliydi. Türkiye ilgili çok fazla pozitif şey duydum.

"Agresif bir oyun yapım var"

Benim agresif bir oyun yapım var. Geriden çabuk bir şekilde oyun kurmak gerekiyor. Hocamız bunu istiyor. En kısa zamanda Türkçe dersleri almaya başlayacağım. İletişim meselesini bu şekilde çözeceğim.

15 numaralı formayı giyecek

15 numarayı giyeceğim. Doğum tarihimle alakası var."

Skorer Tv Haber Bülteni - 23 Ekim 2019

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber