"Biz 3 yıllığına seçildik kongreye gitmiyoruz"

PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirspor’un başkanı Önder Serin, ” Bu yönetim kongreye gitmiyor. Biz 3 yıllığına seçildik ve şu an görevimizin başındayız” dedi.

"Biz 3 yıllığına seçildik kongreye gitmiyoruz"

Serin, Adana Demirspor Aytaç Durak Tesisleri’nde düzenlediği basın toplantısında, hafta içerisinde futbolcuların alacaklarının ödenmediği gerekçesiyle idmana çıkmadığını hatırlatarak, konunun yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını ifade etti.

Futbolculara gerekli ödemelerin yapıldığını verdiği rakamlarla anlatan Serin, oyuncuların şu an sadece 8 maç başı alacağı kaldığını ifade etti. Futbolcularla yönetim arasında herhangi bir kırgınlık bulunmadığını kaydeden Serin, bir soru üzerine, mavi-lacivertli formaya laf getirecek davranışa izin vermeyeceklerini belirtti.

Serin, ”Dik duruşumuz her zaman devam edecektir. Bu yönetim kongreye gitmiyor. Biz 3 yıllığına seçildik ve şu an görevimizin başındayız” dedi.

Takımdan memnun olduklarını anlatan Serin, devre arasında teknik direktörün isteği halinde transfer çalışması yapabileceklerini kaydetti.

Bu arada, Adana Demirspor bu hafta sahasında yapacağı Samsunspor maçının hazırlıklarını tesislerde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktör Mustafa Uğur yönetiminde yapılan idmanda futbolcular orta ve şut çalışırken, sakatlığı süren Burak Akyıldız takımdan ayrı koştu.

Fernando Llorente'den Napoli'de müthiş başlangıç!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber