Geri Dön

Bursaspor'a yeni çim saha

Bursasporlu futbolcuların kullanması için Özlüce Tesisleri'nde yapılan sahalardan ilki için bugün tören düzenlendi.

Bursaspor'a yeni çim saha

Lapseki ilçesinden özel olarak getirilen çimlerin serilmesine Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı ve yöneticiler katıldı. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve yeşil beyazlı futbolcuların katıldığı ilk çimlerin döşenmesi öncesinde kurban kesildi.

Bursaspor çim uzmanı Muhittin İpek, teknik direktör Ertuğrul Sağlam'a zeminin 15 Aralık'tan itibaren takımın emrinde olacağını söyledi. Bunun üzerine futbolcular Muhittin İpek'i alkışladı.

Başkan Recep Bölükbaşı, Nilüfer Belediyesi'nin yapımını üstlendiği sunizeminli sahanın da aralık ayında hizmete gireceğini, alt yapı için futbol sahası da yapmayı düşündüklerini söyledi.

ÖZORKUN MADENCİLİKLE GELİR PAYLAŞIMI PROTOKOLU

Özorkun Madencilik ile gelir paylaşımı projesi Özlüce Tesisleri'nde gerçekleştirilen tanıtım ile başladı. Protokol imza törenine Başkan Recep Bölükbaşı, Özorkun Madencilik A.Ş. sahibi Fikret Eze ve Genel Müdürü Orkun Eze ile firma Genel Koordinatörü Özgen Keskin katıldı. Başkan Recep Bölükbaşı yaptığı açıklamada Bursalı işadamlarına örnek olacak güzel protokole imza attıklarını belirterek yaklaşımlarından dolayı firma sahibi Fikret Eze ve Genel Müdür Orkun Eze'ye teşekkürlerini sundu. Özorkun Madencilik sahibi Fikret Eze yaptığı açıklamada ise Bursaspor'a katkı sağlamaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirtti.

Rıza Çalımbay: “1 Puan galibiyet kadar önemli”

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber