Bursaspor'da kan testi yapıldı!

Sezon başı sağlık kontrolleri kapsamında Bursasporlu futbolcuların kan testleri yapıldı.

Bursaspor'da kan testi yapıldı!

Yeni sezonun hazırlıklarına perşembe akşam yaptığı antrenmanla başlayan Bursaspor, bu sabah yaptığı kondisyon içerikli çalışmayla hazırlıklarını sürdürdü.

Milli takımlarda yer alan futbolcuların pazartesi gününe kadar izinli olduğu yeşil beyazlılarda günün ilk çalışması, teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın saha içerisinde yaptığı kısa bir konuşma ile başladı.

KOŞU YAPTILAR

Yeşil beyazlı futbolcular, ısınma hareketlerinin ardından 15 dakika süren koşu yaptı. Antrenman daha sonra yapılan koordinasyon çalışmasıyla devam etti. Son koşunun ardından yeşil beyazlılar, 5'e 2 oynayarak çalışmayı noktaladı.

OĞUZHAN ANTRENMANDA

Bu arada geçtiğimiz sezon Adana Demirspor'da kiralık olarak forma giyen sezonun sonunda da fıtık ameliyatı olan Oğuzhan, fizyoterapistle birlikte koşulara başladı. Bursaspor, bu akşam üzeri yapacağı çalışma ile hazırlıklarını sürdürecek.

SABAH KAN TESTİ YAPILDI

Sezon başı sağlık kontrolleri kapsamında Bursasporlu futbolcuların kan testleri yapıldı. Acıbadem Bursa Hastanesi görevlileri, bu sabah Özlüce Tesislyeri'nde teknik heyet, futbolcular ve teknik personelinin kan testlerini gerçekleştirdi. Yeşil beyazlılarda sağlık kontrollerinin 6 Temmuz 2015 Pazartesi günü yapılacak testlerle devam edeceği bildirildi.

Beşiktaş yeni başkanını seçiyor! Oy sayımı başladı...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber