Carlos rüzgârı!

Roberto Carlos imza töreninden sonra Mecnun Otyakmaz ve yöneticilerle fotoğraf çektirdi. Carlos, Otyakmaz’ın kendisine hediye ettiği 58 numaralı “Roberto Carlos” yazılı formayı öptü.

Carlos rüzgârı!

Sivasspor, teknik direktörlük görevi için Brezilyalı Roberto Carlos ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.
4 Eylül Stadı’nda saha içinde kurulan alanda yapılan ve beş bin kişinin izlediği imza töreninde konuşan Başkan Mecnun Otyakmaz, Sivasspor açısından çok önemli bir gün yaşadıklarını belirtti. Sivasspor’un Süper Lig’e çıktığı günkü heyecanı yaşadığını ifade eden Otyakmaz, “Bugün (dün) önemli, yeniden başlangıç günü. İnşallah, dünya starının tecrübesiyle başarılara imza atacağız” dedi.
Konuşmasına kendisine sevgi gösterisinde bulunan taraftarlara Türkçe teşekkür ederek başlayan Roberto Carlos da Sivasspor’un kariyerinde yeni bir başlangıç olacağını dile getirerek, “Burada olmaktan inanılmaz mutluyum” ifadesini kullandı.
Otyakmaz’a kendisine şans verdiği için teşekkür eden ve taraftarların tezahüratları arasında konuşmasını sürdüren Carlos, “Taraftar, beni çok iyi karşıladı. Onlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Burada çok güzel işler başaracağız, bu bir ekip işidir. Hedeflerimiz büyük, stadı her maçta dolu görmek isterim. Umarım, bu desteğinizi her zaman sürdürürsünüz. Ben size güzel futbol seyrettirmek isterken siz de lütfen buna canlı olarak şahit olun” dedi.

Gol sonrası asker selamı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber