Carlos su serpti

Sivasspor’un yeni teknik direktörü Roberto Carlos imza için Türkiye’ye geldi. İlk kez takım çalıştıracak olan Brezilyalı hoca, “Başarı için elimden gelenin en iyisini yapacağım” dedi

Carlos su serpti

Sivasspor’un her konuda anlaşmaya vardığı yeni teknik direktörü Roberto Carlos sözleşme imzalamak için Türkiye’ye gelirken, iddialı açıklamalar yaptı. Brezilyalı çalıştırıcı yeniden Türkiye’de olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.
Sportif direktör Murat Erdoğan tarafından karşılanan Roberto Carlos, Sivasspor’un başarısı için elinden geleni yapacağını belirterek, “Taraftarın sevgisi beni çok mutlu ediyor. Hem Türkiye’yi hem de Türk insanını çok seviyorum. Sivasspor, kariyerimde yeni bir hikaye olacak” diye konuştu.

‘Oyuncular beni anlamalı’
Dünyaca ünlü hoca başarıyı yakalama yolunda oyuncularıyla anlaşmasının çok önemli olduğunun altını çizdi. Carlos, “Başarı için oyuncuların beni anlamaları gerekiyor. Beni anladıkları zaman istediklerimizi sahaya yansıtabileceğiz” dedi.
İlk kez teknik direktör olarak takım çalıştıracak olmasının kendisi için handikap oluşturmayacağını da dile getiren Brezilyalı teknik adam, “Uzun zamandır futbolun içindeyim. Tecrübelerimi oyuncularıma aktararak bunun üstesinden gelebiliriz” yorumunu yaptı.

La Bombonera'da unutulmaz şölen!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber