Çıkmaz sokak!

Fenerbahçe kadroda yer alan bazı isimlerden kurtulamıyor. Diego Reyes, Kameni ve Frey kadroda düşünülmemelerine rağmen bir türlü talip çıkmaması herkesi düşündürüyor.

Çıkmaz sokak!

Transferin hızlı takımı Fenerbahçe, mevcut kadroda halen daha bazı sorunlar yaşıyor. Yeni sezona yeni bir yapılanmayla girmeyi hedefleyen sarı-lacivertlilerde, geçen sezondan kalan sıkıntılar devam ediyor.

Diego Reyes, Michael Frey ve Carlos Kameni, kadroda düşünülmüyor. Geçen sezondan beri kadronun dışında olan 3 yabancı futbolcu, gönderilmek istense de henüz bir teklif gelmedi. Bazı kulüplerin oyuncularla ilgilendiği söylense de somut bir adım atılmadı. 

Maaşlar ödeniyor

Meksika Milli Takımı ile Gold Cup’ta olan Diego Reyes, Kamerun ile Afrika Uluslar Kupası’na katılan Carlos Kameni, kamp kadrosuna katılmadı. Ancak kendisine bir teklif çıkmayan Michael Frey çalışmalarda hazır bulunuyor.

Reyes, Kameni ve Frey takımdan maaş almaya devam ederken, şu anda sözleşme yükümlülükleri mecburen devam ediyor. 3 futbolcuya 3.5 milyon euroya yakın yıllık maaş ödeniyor. Kameni de Fenerbahçe’de devam etmek istemezken, Frey de benzer şekilde kulüp arıyor. Ancak Diego Reyes kendisine bir şans daha tanınmasını istiyor.

Petr Cech, buz hokeyinde ilk maçında 'maçın adamı' seçildi

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber