Çıkmaz sokak!

Beşiktaş transferde adeta yerinde sayıyor, daralma politikası nedeniyle hedeflerine ulaşmakta büyük sıkıntı yaşıyor.

Çıkmaz sokak!

SPOR SERVİSİ

Yeni isimlerle kadrosunu güçlendirmek isteyen Kartal’ın transferde adımlarını çok dikkatli attığı, elden çıkarmaya çalıştığı oyuncular için ise resmi teklif almadığı öğrenildi. 10 milyon euro bonservis istenen Dorukhan Toköz için gelen öneriler 6-7 milyon euro düzeyinde kalırken Quaresma, Medel, Mirin ve Enzo Roco’ya talip çıkmadığı belirlendi.

Şenol Güneş’in yerine teknik direktörlük görevine getirilen Abdullah Avcı ile yepyeni bir sayfa açan Beşiktaş transferde adeta yerinde sayıyor. Önümüzdeki sezon şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi hedeflerine ulaşmayı hedefleyen siyah-beyazlılar geride kalan dönemde kadroya beklenen takviyeleri yapamazken, taraftarını büyük hayal kırıklığına uğrattı.

Kartal’ın daralma politikası nedeniyle transferde adımlarını çok dikkatli attığı, elden çıkarmak istediği oyuncular için de resmi teklif almadığı aktarıldı. Beşiktaş, İtalyan kulüplerinin resmen talip olduğu Dorukhan Toköz için 10 milyon euroluk bonservis bedeli belirlerken, Çizme ekiplerinden şimdiye kadar gelen en iyi teklifin 6-7 milyon euro düzeyinde olduğu ifade edildi. İtalyanların yaptığı teklifler siyah-beyazlılar tarafından kabul edilmedi. Yüksek yıllık ücretleri yüzünden elden çıkarılmaları gündemde olan Ricardo Quaresma ve Gary Medel için Beşiktaş’a henüz resmi bir teklif gelmedi. Bir yıllık sözleşmesi kalan 35 yaşındaki Quaresma’ya tek talip çıkmazken, ayrılık hesapları yapan Medel için de kulübe resmi bir önerinin gelmediği belirlendi.

Mirin dönüşe sıcak

Kartal’da performansları yeterli bulunmayan savunma oyuncuları Nicolas Isimat Mirin ve Enzo Roco’ya da talip çıkmadı. 2022’ye kadar sözleşmesi bulunan Mirin’in Hollanda’ya dönmeye sıcak baktığı, 2 yıllık kontratı kalan Roco’nun da iyi bir teklif alması halinde ayrılmayı düşündüğü vurgulandı.

Galatasaray Belhanda'dan yoksun çalıştı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber