‘DEMEZ OLAYDIM’

Mersin maçı öncesinde yöneticilere, “Şükürler olsun bütün forvetlerim sağlam. Kimi oynatacağım konusunda karar bile veremiyorum” diyen Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, karşılaşmanın ardından bu sözlerinden büyük pişmanlık duydu, yöneticiler de, “Nazar değdirdin” dedi

‘DEMEZ OLAYDIM’

Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, Mersin İdman Yurdu maçını kazandı ama Almeida ile Niang’ın sakatlığı sevincini kursağında bıraktı. Ancak maçtan önce, Aybaba ile yöneticiler arasında yaşanan sohbette hocanın söyledikleri ve sonrasında yaşananlar, tecrübeli teknik adama adeta, “Demez olaydım” dedirtti.
Mersin İdmanyurdu maçı öncesinde Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran ve komite üyesi Ahmet Kavalcı ile konuşan Aybaba, “Şükürler olsun bütün forvetlerim sağlam. Kimi oynatacağım konusunda bile karar veremiyorum. Her teknik adama nasip olmayacak bir durum. Keşke her hafta böyle bir imkanım olsa” ifadelerini kullandı.
Karşılaşmanın ardından Niang ve Almeida’nın sakatlanmasına üzülen siyah-beyazlılardan Kıran ve Kavalcı, bu kez Samet Aybaba’ya, “Hocam ne sende ne de bizde şans var. Sanki ikisine de nazar değdi. Keşke maçtan önce hiç böyle konuşmasaydık. İyi ki Mustafa Pektemek sahalara döndü. Yoksa oynatacak forvet bile bulamazdık” diye konuştukları belirtildi.

Almeida 4-6 hafta yok
Bu arada dün yapılan MR çekiminde Almeida’nın adalesinde yırtık bulunduğu ve 4 ile 6 hafta arasında oynayamayacağı belirtildi. Kas zedelenmesi ve kısmi yırtık bulunan Niang’ın da iki hafta sahalardan uzak kalacağı ifade edildi.

Yücel: Tek eksikliği güçsüz olmasıydı

Beşiktaş’ta Almeida’nın sakat olduğu dönemlerde kulübe gelerek Portekizli oyuncunun durumuna bakan ve hakkında spekülasyonlar çıkarılan masör Necati Yücel, siyah - beyazlı futbolcunun yeniden sakatlanması nedeniyle bir açıklama yaptı. Yılların tecrübesi olan Yücel, Almeida’nın eski sakatlığının sağ baldırında olduğunu söyleyerek, “Bu kez sol baldırından sakatlandı ama o dönem yaptığım incelemelerde sol baldırındaki esneme gayet normaldi. Tek eksiklik ise baldırının güçsüz olmasıydı. Almeida’nın iri ve kilolu olması nedeniyle diğer oyunculara göre ekstra kuvvetlendirme ve masaj yaptırması gerekir” diye konuştu.

Graz'da Emre Belözoğlu'nda büyük destek!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber