Dindar: Ozan'ın satılması, Fatih hocayı ezmektir!

Milliyet Gazetesi muhabiri Nevzat Dindar, Skorer TV'de Galatasaray'da transferde yaşanan gelişmeleri aktardı. Dindar, Ozan Kabak'ın Stuttgart'a satılma kararını şöyle değerlendirdi: "G.Saray yönetiminin, Fatih hocanın ikna ettiği bir oyuncuyu satması, Fatih hocayı ezmektir. Hocanın adına yorum yapamam ama çok açık Fatih Terim'e rağmen bu teknik karar alınmıştır. Bana göre Ozan satılırsa Fatih Terim'in otoritesine darbe vurulmuştur."

Dindar: Ozan'ın satılması, Fatih hocayı ezmektir!

Galatasaray'da transferde büyük hareketlilik yaşanıyor... Milliyet Gazetesi muhabiri Nevzat Dindar, Skorer TV'de Ezgi Toper'in sorularını yanıtladı.

İşte Dindar'ın açıklamaları: "Ozan Kabak, teknik direktör Fatih Terim'le o fotoğrafı verdikten sonra Real Madrid de gelse Ozan'ı vermezler diyordum. Her an bir oyuncu satılabilirdi. Kulübün içinde bulunduğu ekonomik tablodan kaynaklanıyor. Fatih hoca 'Kal' dedi. Ozan da hocasını dinleyip kalmaya karar vermişti. Yan yollara sapılmış gibi geldi bana.

"Ozan'ın satılması, Fatih hocayı ezmektir"

G.Saray yönetiminin, Fatih hocanın ikna ettiği bir oyuncuyu satması, Fatih hocayı ezmektir. Hocanın adına yorum yapamam ama çok açık, Fatih Terim'e rağmen bu teknik karar alınmıştır. Bana göre Ozan satılırsa, Fatih Terim'in otoritesine darbe vurulmuştur. Fatih hocanın kararını merak ediyorum. Ozan'la yine görüşecektir. Kesinlikle Fatih Terim bu transfere onay vermiyor. Bu transfer gerçekleşirse kriz ortamı oluşur. Sanki Fatih hocayı zor durumda bırakmak için, tecrübeli teknik adama mobbing uygulanıyor.

"Hocayı isyan noktasına getiriyorlar"

İyi stoper alacaksınız bunun bir bedeli var. Ozan'dan gelecek 12 milyon euro da çarçur edilir. Muhtemelen borçlar kapatılacak. Tabii ki transfer yapılacak. Transferler gecikiyorsa, ben şu anlamı çıkarırım; hocayı isyan noktasına getiriyorlar. Transferlerin takıma uyumu zaman alacak.

Albayrak'a basın danışmanı destek verecek

Albayrak'ı çok da eleştirmiyorum. Albayrak'ın G.Saray'a verdikleri ortada. Dünkü açıklaması nedeniyle kendisini suçlamam. Kendisine artık basın danışmanı destek verecek. Muhtemelen yanında olacak.

"Marcao için 4 milyon euro fazla"

Marcao'ya 4 milyon euro fazla. Marcao gibi çok fazla bilinmeyen ama potansiyeli olan bir oyuncu için tartışılacak rakam bu. 2 kere 2 eşittir 4 olmuyor transferde. Oyuncunun talebi, bonservisi. O kadar çok oyuncuyla ilgili belirsizlik var ki, bunun üzerine şampiyonluk inşaa edilemez. Başakşehir almış, transferlerini kampa götürmüş. Sen hala Belhanda kalacak mı, gidecek mi, onunla uğraşıyorsun. Rodrigues satıldı, yeri hala doldurulamadı.

Forvet transferi

Ben de forvet transferi için Abdurrahim Albayrak gibi merak ediyoruz diyorum. Bunun cevabını G.Saray'ın en yetkili ismi verebiliyor mu?

"Tarık Çamdal'ın sözleşmesini feshetsen ne olur feshetmesen ne olur?"

Tarık Çamdal'ın sözleşmesinin feshedilmesi, tarihi bir an! Allah aşkına tek taraflı feshetsen ne olur, feshetmesen ne olur? Zaten parasını alacak. Tribüne oynuyorlar. G.Saray psikolojik açıdan rahatlamıştır. Bazı oyuncuların varlığından bile rahatsız olursun. Başkalarına da sirayet eder.

"Belhanda'ya 5.5 milyon euro teklif ettiler"

Belhanda son röportajında 'Ben 8 numarayım' dedi. Ne kadar önemli bir oyuncu olduğu son dönemde ortaya çıktı. Bu transfer gerçekleşecekti büyük olasılıkla. 5.5 milyon euro teklif ettiler, uzun süreli mukavele. Fatih hoca Belhanda'nın gitmesini istemedi. Fatih hoca tedirgin olmaya başladı. Belhanda ve Ozan'ı sezon sonunda satabilirsin.

"Masada güçlü olan taraf Serdar"

Serdar Aziz, lisans için istenen borçsuzluk kağıdı için 'İmza atmam' dedi. Bu hamle, G.Saray'ın elini kolunu bağlayacak. Masada güçlü olan taraf Serdar. G.Saray 2.4 milyon euroyu ödemezse UEFA'ya borçsuzluk kağıdını veremiyor. Bence G.Saray yönetimi, Serdar konusunda bir adım geri atacak. Serdar'ın moralinin çok bozuk olduğunu biliyorum.

G.Saray, Süper Lig'deki Ankaragücü maçına kadar forvet transferi yapamazsa taraftardan tepki alabilir."

Şenol Güneş: Bu kadar emeğin karşılığında lider olmamız bizi sevindiriyor

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber