Dusan Ivkovic için bir ilk!

Anadolu Efes, Abdi İpekçi Spor Salonu'ndaki maçta, tarihinde ilk kez Unics Kazan ile karşılaştı. Unics Kazan mücadelesi, Sırp başantrenör Dusan Ivkovic'in de Anadolu Efes'in başındaki ilk Avrupa maçı oldu.

Dusan Ivkovic için bir ilk!

Basketbolda THY Avrupa Ligi A Grubu'nda mücadele eden Anadolu Efes, bu sezon Avrupa'daki ilk maçına Rusya'nın Unics Kazan takımı karşısında çıktı. Anadolu Efes, Abdi İpekçi Spor Salonu'ndaki maçta, tarihinde ilk kez Unics Kazan ile karşılaştı.

Unics Kazan mücadelesi, Sırp başantrenör Dusan Ivkovic'in de Anadolu Efes'in başındaki ilk Avrupa maçı oldu. FIBA Avrupa tarafından 2013'te "Yılın Genç Oyuncusu" seçilen Hırvat basketbolcu Dario Saric, karşılaşma öncesi ödülünü FIBA Avrupa ve Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Harun Erdenay'dan aldı.

Lacivert-beyazlıların bu sezonki ilk Avrupa maçına taraftarlar fazla ilgi göstermedi. Mücadeleyi az sayıda Unics Kazan taraftarı da takip etti. Karşılaşma öncesi Anadolu Efes'in 2014-2015 sezonu tanıtım filmi taraftarların beğenisine sunuldu.

Öte yandan, Sırp başantrenör Dusan Ivkovic'in de Anadolu Efes'in başındaki ilk Avrupa maçı oldu.

FOTOĞRAFLAR İÇİN

Negredo'nun oğlu Beşiktaş formasıyla...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber