Geri Dön

'F.Bahçeme renk geliyor'

Mustafa Denizli, daha da renkleneceklerini söyledi. "Oynamamız gereken futbol buydu" dedi

'F.Bahçeme renk geliyor'
FENERBAHÇE Teknik Direktörü Mustafa Denizli, "Fenerbahçeme renk geliyor" dedi. Ünlü hoca, "Yavaş yavaş daha da renkleneceğiz. Bu, önce bizim takımımızın ardından da lig için çok iyi bir gelişme olacak. Ligdeki büyük yarışta Fenerbahçe'nin başta olması futbol adına da önemlidir" diye devam etti.

"Çalışmaya devam"

Denizli Denizlispor'u farklı yenmelerinin kendileri açısından fazla bir şeyi değiştirmediğini, çalışmalarına devam edeceklerini söyleyip, şöyle konuştu:
"Normalde Fenerbahçe'nin oynaması gereken futbol işte budur. İlk defa antrenmanları maça taşıdık. Çalışmalarda yaptığımız kanat uygulamalarını tempoyu mücadelemizi Fenerbahçe Stadı'nda seyirciye taşıdık. Birey birey değil de, ekip olarak iyiydik. İşte yapmamız gereken de buydu. Bunun devamlı olması gerekiyor."

"Çizgi çıkacak"

Fenerbahçe Teknik Direktörü, takımında bireysel grafikleri yüzde seksen, altmış, ellilerde olan farklı futbolcu profilleri olduğunu söyleyerek, "Alttaki oyuncuların çizgisini yukarı çekince, daha keyifli futbol olacak. Henüz benim istediğim gibi olmayan oyuncular var. Onların da düzeylerini en üst sınıra çıkartmak için uğraş vereceğim" ifadesini kullandı.

Borç 71 milyon dolar

FENERBAHÇE'NİN Olağan Yüksek Divan Kurulu toplantısında Denizlispor galibiyeti nedeniyle mutluluk rüzgarları eserken, 71 milyon 92 bin dolar borç olduğu açıklandı. Ayrıca astronomik transferler nedeniyle, bütçede yatırımlar ve stat inşaatları için ayrılan 3 trilyon liralının profesyonel futbola aktarılması kabul edildi. Denetleme Kurulu'nun açıkladığı rapora göre, daha önce Milliyet'in de yazdığı gibi sözleşmelere bağlı borç miktarının 70 milyon doları aşmasının yanı sıra Fenerbahçe'nin 23 milyon 383 bin dolar alacağı bulunduğu ilan edildi. Yaşayan en eski Fenerbahçeli Vecihe Gökçen ile birlikte üyelikte 40 yılını aşmış Fenerbahçelilere plaket verildi.

Seyirci harekatı

FENERBAHÇE yönetimi, Denizlispor maçında tribünlerin boş kalması üzerine harekete geçti. Sarı - Lacivertliler, taraftarları yeniden stada çekmek için bu haftaki Ankaragücü karşılaşmasının bilet fiyatlarını ucuzlatma kararı aldılar. Bu arada Başkan Aziz Yıldırım, lig sonunda konuşacağını söyledi ve "Mayıs ayı gelince düşüncelerimi söyleyeceğim" dedi.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'den flaş açıklamalar!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber