"Fatih Terim enerjimi yükseltti"

Rodrigues, Fatih Hoca ile birlikte ekibin havasının değiştiğini ifade ederek, “Takım yeniden kalitesinin farkına vardı” dedi.

"Fatih Terim enerjimi yükseltti"

Göztepe ile oynanan karşılaşmaya fırtına gibi başlayan, bir de gol atan Garry Rodrigues, bir an önce iyileşip kaldığı yerden devam etmek istediğini söyledi.

Bireysel antrenör, fitness hocası ve kick boks uzmanı Devo ile özel çalışmalara başladığından bu yana performansının arttığı görülen Rodrigues, Fatih Terim’in her anlamda olumlu bir yansıma yaptığını belirterek, “Fatih Terim’den çok güzel elektrik aldım. Fatih Hocanın gelişi enerjimi yükseltti. Takım, yeniden kalitesinin farkına vardı. Bir anda hava değişti, güven geldi” dedi.

Devo ile ekstra çalışmalar yapan Rodrigues son 1 ayda kendisini daha da iyi hissettiğini ve ligin ikinci yarısında hem daha iyi futbol oynayıp, hem de skora katkısını da arttırmayı düşündüğünü de söyledi.

Her derde Devo!

Devo ile daha önce de Moussa Sow, Bruno Alves, Nani, Hasan Ali Kaldırım, Lens, Neustadter, Mehmet Ekici ve Dawıd Pawelka gibi isimler çalışmış ve faydasını görmüştü.

Hatta Neustadter halen çalışırken Fenerbahçe’nin vazgeçilmez stoperi haline geldi. Devo, yurt dışından da bazı ünlü futbolcuların izin günlerinde ve tatillerde İstanbul’a gelerek kendisiyle özel çalışmalar yaptığını söyledi.
Kayserispor'da Kasımpaşa maçı hazırlıkları başladı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber