Fatih Terim: "Kupalara layıksın sen Galatasaray"

Ziraat Türkiye Kupası'nda Yeni Malatyaspor'u 5-2 mağlup ederek adını finale yazdıran Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim: "Kupalara layıksın sen Galatasaray"

Ziraat Türkiye Kupası'nda Yeni Malatyaspor'u 5-2 mağlup ederek adını finale yazdıran Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim açıklamalarda bulundu.

"Oyunun kontrolü sonuna kadar bizdeydi"
"Oyuncularımı tebrik ediyorum, kutluyorum. İsteyerek ve inanarak maçı kazandılar. Finale gidiyoruz, önemli bir galibiyet. Hem iyi oynadık, hem de oyunun kontrolü sonuna kadar bizdeydi. Finale kaldığımız için mutluyum."

"Kupalara layıksın sen Galatasaray"

"Bir yerde kupa varsa, Galatasaray da vardır, orada favoridir, olmalıdır da zaten. Türkiye'deki iki hedeften birini yakaladık, diğeri için de uğraşıyoruz. Kupalara layıksın sen Galatasaray."

"Marcao'nun değişik bir bünyesi var"
Marcao'nun durumu için, yarın yapılacak tetkiklerde ne olacağını göreceğiz ama geldiğinden beri bildiğimiz ve gördüğümüz kadarıyla değişik bir bünyesi var, bir de yürekli bir oyuncu. En kısa süre hangisiyse, ona yetiştirmeye çalışacağız."

"Bazı goller derslik olarak da anlatılabilir"
"Galatasaray'ın bir oyun anlayışı var, sahada yaptığı işler var. Bazı goller derslik olarak da anlatılabilir. Sonunda söylenecek şeyler de var ve onun adı da motivasyon. Çok basit değil öyle şeyler. Bunları topladığımızda iyi şeyler ortaya çıkıyor."

"Sonuna kadar pes etmeyen bir camia"
"Galatasaray markası çok büyük bir marka. Bazen 30 milyon dendiğinde yanlış anlaşılıyor, tam anlaşılmıyor. Hakkı yenince kenetlenen bir camia. İlahi adalete inanan ve sonuna kadar da pes etmeyen bir camia. Bugün onun bazı tezahürlerini gördük. Uzun zamandır kupa almıyoruz, Türkiye Kupası'nı da Galatasaray müzesine götürürüz inşallah. Şu anda onu unuttuk, final dahil 6 finalimiz var."

"Biz küllerimizden yeniden doğarız"
"İnanıyoruz, her zaman da inandık. Şartlar ne olursa olsun, biz küllerimizden yeniden doğarız, hiçbir zaman da pes etmeyiz ve sonuna kadar mücadele ederiz. Biz daha önce de fikstürü zor, deplasman fazla derken 6'da 6 yaptık. İnşallah bu sefer de öyle olur. Ne olursa olsun, pes etmeyen bir Galatasaray olacak."

Terim, sosyal medyadan paylaştı
Fatih Terim maç sonunda sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Terim'in Twitter hesabından "Kupalara layıksın sen şanlı Galatasaray" etiketiyle yaptığı paylaşım kısa sürede yoğun ilgi gördü.

Fatih Terim: Kupalara layıksın sen Galatasaray

İbrahimovic tepkisiz kaldı!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber