Fatura oyunculara kesildi

Fenerbahçe Yönetimi kötü gidişattan ötürü futbolcuları sorumlu tuttu, Aykut Kocaman'a geri dönmesi için geniş yetkiler sundu.

Fatura oyunculara kesildi

SENAD OK

Önce Asbaşkan Ali Yıldırım ardından da Başkan Aziz Yıldırım ile görüşen tecrübeli hocaya, “Senden memnunuz. İstifayı gerektirecek bir durum yok” mesajı verildi. Kadroda bekleneni veremeyen isimlerin kadro dışı kalabileceği ve ocak ayında da gerekli takviyelerin yapılacağı bildirildi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman tekrar görevinin başına geçti. Osmanlıspor beraberliği sonrası “Gerekeni yapacağım” çıkışında bulunan Kocaman iki gün sonra istifa kararından döndü.

Asbaşkan Ali Yıldırım ve devamında Başkan Aziz Yıldırım’ın yaptığı görüşmelerde deneyimli hoca ikna edildi. Bu görüşmelerin detayları ise ortaya çıkmaya başladı. Yönetim kötü gidişattan ötürü teknik heyetten çok futbolcuları sorumlu tuttu. Başarısızlığın faturasını oyunculara kesen yönetim, Teknik Direktör Aykut Kocaman ve ekibinden memnun olduklarını ve istifayı gerektirecek bir durumun bulunmadığının altını çizdi.

Duygusal sohbet

Bunun yanı sıra Aykut Kocaman ile yapılan görüşmede duygusallık da söz konusuydu. Deneyimli hocanın herşeyden önce iyi bir Fenerbahçeli olduğu ve şu aşamada görevi bırakmasının asıl Fenerbahçe’ye zarar vereceği vurgulandı. Bu nedenle sarı-lacivertli renkler adına bu kararından dönmesi gerektiği anlatıldı. Kocaman’a, takımı toparlaması için istediğini yapabileceği ifade edildi. Kadroda bekleneni veremeyen isimlerin kadro dışı kalabileceği ve ocak ayında da gerekli takviyelerin yapılacağı bildirildi. Bu konularda Kocaman’a tam yetki verildi.

Teknik Direktör Kocaman idman sırasında kulüp doktoru Burak Kunduracıoğlu’ndan sakat oyuncuların son durumu hakkında bilgi aldı. Özellikle Valbuena ve Isla’nın durumunu merak eden Kocaman, iki oyuncunun Sivaspor maçına yetişmesini istedi.
Mesut Özil'i utandıran anlar!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber